Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ aj pre zábavu

Ponuka najrôznejších dizajnov detského nábytku je dnes naozaj široká. Výrobcovia sa predháňajú v nápadoch ako deťom čo najviac spríjemniť chvíle strávené v detskej izbe. A medzi nábytok, ktorý osloví najmä menšie deti určite patrí detské postele z masívu od belgického výrobcu. Detské postele s domčekom, s kĺzačkou, to všetko doplnené látkou, ktorá dodá celej posteli originálny dizajn. Ale aj keď vaše dieťa šmýkačke či domčeku odrastie, posteľ z masívu vám môže ďalej slúžiť ako klasické miesto na spanie. Iba z nej odstránite detské témy. Čo všetko v našej ponuke nových detských postelí z masívu nájdete?

 

 

Posteľ z masívu pre dievča

Tu samozrejme v ponuke prevláda ružový odtieň. Detská posteľ s doplnením ružovej látky, kedy si môžete vybrať aj farbu morenia dreva borovice. Pre dievčatá je to potom najčastejšie transparentná biela, alebo prírodné. Ale niekoľko designov nájdete aj v spojení ružovej látky s odtieňom dreva v tmavo hnedom prevedení.

 

    

 

Detské postele z masívu z ponuky belgického výrobcu sú veľmi kvalitné. Drevo hrúbky až 3,5 cm je riadne vysušené a bez kazov, aby nedochádzalo k neskoršej deformácii nábytku vplyvom prostredia. Príjemné je aj zaoblenie hrán a každá z postelí má v cene aj zábranu, ktorá zabraňuje pádu dieťaťa z výšky. Témou si môžete vybrať zo širokej ponuky látok a to nielen v tradičnom dievčenskom odtieni ružovej, ale v ponuke nájdete aj iné pastelové odtiene.Umiestnenie látky na posteľ je tiež veľmi praktické, pod lôžkom vám vlastne vznikne skrytý úložný priestor, kde sa dá schovať to, čo by v izbe nemalo byť či nechcete mať. Až vaše dievčatko vyrastie a príliš detský dizajn už nebude príjemný, látku aj šmýkačku jednoducho odstránite a zostane vám lôžko s priestorom na spanie 90x200 cm, rozmer ktorý je postačujúce aj pre študentku.

 

 

Posteľ z masívu pre chlapca

Ďalšou témou sú samozrejme designy pre chlapcov. Tu často zákazníci volia odtieň dreva tmavo hnedý a samozrejme úplne iné odtiene látky. Áno, v hlavnej úlohe je modrá, ale obľúbené odtiene sú aj zelená či oranžová.

 

 

    

 

Témou pre detské postele chalanov sú piráti, požiarnici a podobe. Aj tu je ponuka veľmi široká a nepreberné množstvo látok iste poteší. V ponuke na stránkach nábytok Aldo predstavujeme aj poschodové postele z masívu, ktoré zase potešia rodičia dvoch detí.

Ponuka detského nábytku je veľmi široká a sme radi, že drevený nábytok predstavujeme práve od belgického výrobcu. Uprednostnili sme pre vás kvalitu pred podozrivo nízku cenu, veď nábytok kupujeme deťom na niekoľko rokov a predovšetkým asi každý rodič chce, aby bol nábytok tiež bezpečný.