Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ ako autíčko, trendy záležitosť

Ak ste milovníkmi tematického detského nábytku, rozhodne vás osloví ponuka belgického výrobcu. Ten predstavuje široký výber z ponuky detských postelí, ktoré majú podobu pretekárskych áut, alebo požiarnych áut a to nielen pre chlapcov, ale aj pre dievčatá. Áno, čo je zlé na tom, zaobstarať malej slečne ružové autíčko ako detskú posteľ? Vyberať môžete nielen z detských postelí v danej tematike, ale aj ďalších dielov detského nábytku. Máte tak možnosť kúpiť napríklad skriňa, ktorý vyzerá ako stojan na čerpacej stanici aj keď trochu v retro prevedení. Ponuka určite stojí za inšpiráciu, pokiaľ sa práve chystáte vyberať nejaký ten detský nábytok.

 

 

Detské postele pre chlapcov

Viac sa samozrejme detské postele v podobe závodných áut či požiarnych áut zaobstarávajú chalanom. Ich ponuka je tak logicky ďaleko väčší a vyberať môžete zo širokej ponuky rozmanitých designov a odtieňov. Dokonca je možnosť obstarania detské poschodové postele v podobe požiarneho auta, to v prípade, že máte doma dva malé nezbedníkov. Prevládajúce odtiene pre ponuku tematických detských postelí je červená a modrá.

 

Dětská postel Pino Fire

 

Po pravde môžeme povedať, že najviac však malých chlapcov oslovujú detské postele v podobe závodných áut. Čo sa týka dizajnu, tak ponuka belgického výrobcu predstavuje podobu áut najviac prepracovanou z ponúk, ktoré sme mali možnosť vidieť. Dokonca kolesá vystupujú do priestoru a pneumatiky sú takmer na nerozoznanie od skutočných. Aj keď sú detské postele v podobe autíčok, ponúkajú komfortné spanie o veľkosti 90x200 cm. Posteľ tak môžu využiť aj väčšie deti, samozrejme s ohľadom na skutočnosť, dokedy budú chcieť spať v posteli, ktorá má detský dizajn.

 

 

Dětská postel Pino Police

 

Každá z ponúkaných postelí je pre vaše dieťatko aj bezpečná. Výrobca veľmi dômyselne a nenápadne zakomponoval do dizajnu detského autíčka tiež zábrany po oboch stranách. Vaše dieťa tak nespadne z postele dolu. Ďalším bezpečnostným prvkom sú oblé hrany, nič ostrého, opäť je tak menšie riziko zranenia dieťaťa.

 

Detské postele pre dievčatá

Možno vás příliš neosloví posteľ jako autíčko pre dievča. Ale možno, že fotografia vás presvedčí o opaku. Návrhy detských postelí sú naozaj veľmi krásne. A detská posteľ môže mať a samozrejme v ponuke belgického výrobcu má, tiež podobu koča a ten malé slečny rozhodne osloví.

 

 

 

 

Na ilustračných fotografiách uvádzame príklady detských postelí pre dievčatá, samozrejme ako inak než v ružovom odtieni. Aj pre dievčenskú autíčka nájdete v ponuke dielov detského nábytku také, ktoré vám pôjdu dizajnom k ??týmto posteliam, možno tak veľmi harmonicky vybaviť vybaviť celú detskú izbu.

Jedinou, ale bohužiaľ celkom zásadný nevýhodou detského dizajnu je, že v určitom veku po vás budú deti chcieť zmenu detskej izby na študentskú izbu. len máloktorá dospievajúci slečna či dospievajúci chlapca bude chcieť spať v posteli, ktorá vyzerá ako autíčko. Preto než zaobstaráte tento detský nábytok zvážte, či chcete alebo nechcete v budúcnosti detskú izbu meniť na študentskú izbu. Ponuka belgického výrobcu je unikátny nielen čo sa týka dizajnu, ale aj kvality. Výrobným materiálom je vo väčšine prípadov MDF doska v spojení s laminátom, nábytok je značkový a to je tiež určitá záruka tej najvyššej kvality. A my ako predajcovia nábytku rozhodne hľadáme len tých výrobcov, u ktorých nie je potrebné následne riešiť reklamácie.