Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ ako ju nespoznáte

Deti sú radi, keď sa v posteli môžu hrať. Navyše detská posteľ v tvare domčeka vždy veľmi spríjemní daný interiér detskej izby, miestnosť vyzerá naozaj ako detská izba. Detskú posteľ z kolekcie House od belgického výrobcu ponúkame hneď v niekoľkých variantoch, ale aj posteľ môžete zaobstarať bez prístelky, teda len pre jedno dieťa. Alebo môžete detskú posteľ zaobstarať aj so šuplíkom ako prístelkou pre jedno dieťa a získate tak miesto na spanie napríklad pre kamaráta vášho dieťaťa, alebo pre vás, keď chcete byť u dieťa, keď je choré. V neposlednom rade, pokiaľ do prístelky nevložíte matrac, môžete využívať šuplík ako klasický úložný priestor. Za nás je teda vždy vhodnejšie detskú posteľ zaobstarať so šuplíkom, ktorý nájde uplatnenie v každej detskej izbe.

 

 

Detské postele v tvare domčeka spríjemnia interiér

Detská posteľ v tvare domčeka osloví nielen deti, ale aj rodičov. Jej kvalita je na vysokej úrovni už iba samotnými materiálmi použitými pri výrobe. A tým je mdf doska a masív. Tiež povrchová úprava ponúka vďaka lakovaniu v nástreku vysokú mechanickú odolnosť proti škrabancom a oderom, v prípade nejakej nešťastnej maľby na nábytku, ľahko odstránite tekutým práškom na riad a jemnou hubkou.

 

 

   Dětská postel Oliver

 

 

Detská posteľ na fotografii v prírodnom prevedení sa nám ako skrýša, bunker, skrátka ako posteľ pre zábavu páči z ponuky všetkých podobných najviac. Dieťa sa môže schovať tak, že ho skutočne nenájdete. A presne tento moment všetky deti v určitom veku bavia. A vykuknúť na vás predsa môžu cez okienko. Rozhodne vám garantujeme, že v skrýši bude chcieť tiež niekedy prespávať a tak nie je na škodu nejaké spanie vymyslieť. Máte doma psíka? Ideálna búdka aj pre neho, kde bude mať po celú noc pokojný spánok vášho dieťaťa pod kontrolou. Ale to už sme sa nechali uniesť možno moc, späť k praktickým záležitostiam. Priestor pod posteľou je pre vás ako pre rodičov praktický napríklad na umiestnenie hračiek, alebo iných predmetov, keď ich nechcete mať rozhádzané po izbe. Detská posteľ je veľmi kvalitná, pevná, je naozaj "masívna" kedy predovšetkým sila materiálu je taká, ako pri nábytku z dreva má byť. Za nás určite pomyselná jednotka s hviezdičkou.

 

Detská posteľ so šmykľavkou

Pre živé deti, ktoré neposedia, vždy odporúčame nábytok, ktorý nebude len plniť účel nábytku, ale prinesie do detskej izby ešte navyše nejakú prídavnú hodnotu. U detskej postele Tobo "to" navyše je zrejmé už z ilustračných fotografií, áno, je to šmýkačka. A tak pokiaľ vám to rozmery detskej izby dovolia a vy máte doma malého "neposedu" či už chlapca, alebo dievča, máme pre vás riešenie, ktoré okrem zábavy splní aj účel miesta na spanie, ale aj úspory miesta v interiéri vďaka rade odkladacích políc, šuplíkov a celkového konceptu postele.

 

Dětská postel Tobo pro holku   Dětská postel Tobo pro kluka

 

Kvalitná detská posteľ vyrobená z dostatočne silného materiálu, univerzálne odtiene vhodné pre dievča aj chlapca. Detská posteľ z ponuky obľúbeného francúzskeho výrobcu ako vždy, exkluzívne iba na Nábytku Aldo. Skrátka v dnešnej dobe sa ponúka nekonečné množstvo riešení, ako zariadiť detskú izbu tak, aby bola detská a deti v izbe boli rady.