Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ Charley holandského výrobca

Tak sme sa tiež rozhodli zaobstarať do našej detskej izby posteľ Charley, ktorá je už druhým rokom najviac predávanou detskou posteľou na Nábytok Aldo. A sme veľmi radi, že sme sa tak rozhodli, pretože detská posteľ Charley je v skutočnosti krajšia ako na fotografii. Tiež mi prekvapilo, že úložné priestory ponúkajú naozaj veľa miesta a na fotke tiež na mne pôsobilo inak. Vec, ktorú som tiež nečakala, koľko knižiek a hračiek je schopná pojať. A hlavne, pevnosť postele, jej výška, ktorá je pohodlnejšia ako pri klasických posteliach.

Do postele sme zaobstarali matrac s výškou 15 cm. Som naozaj nadšená, predovšetkým tiež ako izbičku od Filípka vďaka detskej posteli Charley prekukla. Čo sme zaobstarali ďalej, aby bola detská izba kompletná? Všetko z nášho portálu. Chcem vám dnes odovzdať vlastne skúsenosť, ako je možné medzi sebou jednotlivé diely detského nábytku kompletovať a spájať do zostáv.

 

Dětský pokoj Charly     

 

Ďalšie diely nábytku kolekcie Charly

Vždy je veľmi praktické, pokiaľ máte možnosť si jednotlivé diely vyberať a nie zhotovovať izbu ako celok. Predovšetkým vy rodičia viete, koľko máte miesta a čo naozaj potrebujete. Kolekcia Charly od francúzskeho výrobcu ponúka aj komodu, ale aj samostatne stojaci písací stôl, alebo menšiu šatníkovú skriňu. Ale kolekcia Charly ponúka využitie daných dielov aj na vybavenie spálne.

 

    

 

A čo spálňa, ktorú sme spomenuli? Kolekcia nábytku Charly a Most sme pre vás zjednotili do nádherného celku. Rad možností, vybavenie spálne pre jedného, ​​ideálne študenta, alebo vybavenie spálne v tradičnom duchu pre dvoch. Vďaka širokej ponuke dielov máte množstvo možností a navyše francúzsky výrobca zvolil toľko obľúbené škandinávske spojenie odtieňov.

 

 

Vyberte si nábytok podľa svojich potrieb a vykúzlite si spálňu, kde vám určite nebude nič chýbať. Kolekcia nábytku Most a Charly ideálne tam, kde nie je naozaj veľa miesta a kde treba šetriť každým centimetrom.