Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská posteľ kovová Alice sivá

Výrobca: Vipack-S
Kód: VP0012-2017
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Skladom - dodání 2 - 7 dnů našou dopravou
355,29 €
266,46 €
-25%
Najnižšia cena za posledných 30 dní: 355,29 €

Parametre produktu

Výška (cm): 90 cm
Šírka (cm): 94 cm
Dľžka (cm): 205 cm
Nosnosť: 90 kg
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Pre vek dieťaťa: 3 - 18 rokov
Farba: svetlo sivá
Cena postele: s roštom, bez matraca
Materiál: kov
Povrchová úprava: lak
Prevedenie: guľaté hrany
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov

Kovová detská posteľ aj pre chlapca

V kolekcii Alice, nájdete dve varianty kovové detské postele. Svetlo ružový odtieň postele do detskej izby pre dievča a svetlo šedý odtieň postele, samozrejme do detskej izby pre chlapca. Oba varianty ponúkajú identický dizajn, rozdiel je naozaj iba v odtieni. Belgický výrobca, ako odtieň pre chlapca zvolil svetlo šedou, ktorý je veľmi obľúbený a nenásilný. Kovová posteľ pôsobí v interiéri veľmi elegantne. Kovové postele všeobecne patrí k veľmi kvalitným práve vďaka materiálu, ktorý je takmer nezničiteľný. Zvýšenú pozornosť však treba venovať u týchto typov postelí povrchovej úprave, ktorý by mala byť pomocou nástreku antikoróznej farbou, ako je to v kolekcii Alice. Belgický výrobca, kladie veľký dôraz na kvalitu detského nábytku a to platí aj pre kovovú posteľ. Cena postele vrátane roštu, dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúcou sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte