Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská posteľ Naturela

Výrobca: Gaut
Kód: GA00108-2014
Veľmi príjemný dizajn ponúka francúzsky výrobca nielen pre detskú posteľ, ale aj ďalšie diely detského nábytku Naturela.
nedostupné
369,83 €

Parametre produktu

Výška (cm): 76 cm
Šírka (cm): 98 cm
Dľžka (cm): 205 cm
Nosnosť: 110 kg
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Farba: imitácia dreva dub
Cena postele: s roštom, bez matraca
Rošt: drevený, latkový
Materiál: laminát 18 - 22 mm
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Dopravné: zadarmo
Záruka: 24 mesiacov

Detská posteľ Naturela, spojenie prírodného odtieňa s moderným dizajnom

 

Ak máte radi moderný dizajn, ale aj prírodné odtiene napríklad práve v imitácii dreva dub, kolekcia detského nábytku Naturela vás môže osloviť. Jedným z dielov je tiež detská posteľ, ktorú možno vybrať hneď v niekoľkých prevedeniach. K posteli môžete kúpiť ešte sadu dvoch zásuviek, ale na výber je tiež rozmer miesta na spanie. Veľkosť matraca 90x200 cm pre deti a matrace pre miesto na spanie 140x200 cm pre študentov. Cieľom francúzskeho výrobcu bolo priniesť kolekciu, ktorý by nahrádzala nábytok z masívu vzhľadom, ale cenou bola samozrejme ďaleko dostupnejšia. A imitácia dreva dub je naozaj na nerozoznanie, vďaka novým technológiám povrchových úprav.


Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu a detailné spracovanie. Materiálom pre výrobu je laminát s hrúbkou dosiek až 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže, ktorú možno, na nábytku Aldo objednať. Cena postele s roštom. Doprava zadarmo po celej republike.

 

Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotná nezávadnosť

 

Detská izba v imitácii dreva dub

 

Ak ste milovníkmi prírodných dezénov, potom kolekcia Naturela vás určite osloví. Aj keď sa nejedná o nábytok z masívu, imitácia je veľmi vierohodná a predovšetkým mala za cieľ poskytnutie dostupné ceny. V kolekcii Naturela nájdete všetky potrebné diely pre vybavenie detskej izby, ale s rozmerovo väčšou posteľou aj študentskej izby.Najlepšiu predstavu o tom, čo vám môže kolekcia detského nábytku ponúknuť, získate pomocou ilustračných fotografií, ktoré prikladáme. Cena v pomere s vysokou kvalitou určite osloví rad z vás.

 

Gautier
Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšie, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte