Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ podľa rozprávkového hrdinu

Sú detské rozprávky či filmové príbehy, kedy sa hrdina, daná postavička premietne časom takmer do všetkého. Menujme napríklad nášho slávneho "krtka". V našej ponuke nájdete tiež hŕbu detského nábytku, kde sa stal motívom detský námet z filmu, alebo rozprávky. A jedná sa predovšetkým o ponuku detských postelí z masívu od belgického výrobcu, ktorá je mimochodom tiež veľmi kvalitne spracovaná. A tak ani u nás nechýba motívy ako Hello Kitty, alebo "Spiderman". Ale samozrejme k výberu je celý rad ďalších námetov, treba motív cirkusu, požiarneho auta, či niečo pre dievčatká, ktoré majú to svoje "princeznovské" obdobie.

 

 

Postele z masívu s námetom pre dievčatá

Samozrejme ako inak, prevláda predovšetkým ružová farba v mnohých tónoch. Medzi najobľúbenejšie tradične patrí Hello Kitty motív. Ale obľúbené sú aj napríklad postele v podobe zámku, či ružového auta. Motívy sa prelínajú naprieč našou ponukou detských postelí z masívu a môžete ich vždy kúpiť v podobe ako posteľ so šmykľavkou, alebo posteľ bez šmýkačky a navyše to všetko s možnosťou výberu morenia dreva. To je v ponuke v prírodnom odtieni dreva borovice, v odtieni transparentné biele, alebo v tmavo hnedej variante.

 

    

 Detské postele z masívu s motívom Pino od belgického výrobcu

Na ponuke detských postelí z masívu belgického výrobcu sa nám páči flexibilita výberu. Môžete spájať najrôznejšie kombinácie, možno veľmi vkusne zariadiť aj v identickom dizajne treba detská izba pre súrodencov, chlapcov aj dievčatá. Stačí zaobstarať rovnaký typ postelí ovšem s dievčenskom a chlapčenskom námetom. A tak v izbe môže byť posteľ Hello Kitty a posteľ Spiderman. Deti s vami tiež tieto detské postele určite budú rady vyberať, veď je to ich svet a ich vkus.

 

 

Postele z masívu s námetom pre chlapcov

Tu je samozrejme opäť najviac využité tradičného odtieňu, ale pre chlapcov. Áno modrá farba, často v kombinácii s červenou. Opäť môžete vyberať z ponuky postelí z masívu, dreva borovice v morení bielom, tmavo hnedom, alebo možno zachovať pôvodný odtieň dreva.

 

    

 

Okrem "Spidermana" u chalanov prevláda motív áut. Či už závodných, alebo požiarnych či tiež z rozprávkového príbehu. Ak by sme mali zhodnotiť, potom najčastejšie sa kupujú do detskej izby chalana postele v odtieni tmavo hnedom as šmykľavkou, pre potom zase postele v odtieni bielom bez šmýkačky. Pre súrodencov babu a chalana je veľmi efektným či povedzme spoločným odtieňom prírodný odtieň dreva.

 

Detská posteľ musí byť aj bezpečná

A predovšetkým potom pre bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť sme pre našich zákazníkov vybrali ponuku nábytku z masívu belgického výrobcu. Každá posteľ v ponuke má automaticky okolo vyvýšeného lôžka zábranu, ktorá zamedzuje pádu dieťaťa z výšky. Hrany sú zaoblené dielom vďaka materiálu dreva borovice, ktoré je určite tiež mäkšia a teda bezpečnejšie ako laminát.

A drevo či skôr jeho kvalita musí byť prvotriedne. Belgický výrobca používa drevo vysušené, bez kazov a tým nedochádza k deformácii nábytku vplyvom zmien v prostredí, ako vlhkosť, alebo častá zmena teplôt. V každej posteli je tiež započítaný do ceny aj rošt, ktorý je drevený, latkový. V neposlednom rade nábytok z masívu všeobecne kupujeme pre jeho 100% zdravotnú nezávadnosť a podľa štúdií drevo ako prírodný materiál veľmi dobre pôsobí na psychiku dieťaťa. Ostatne aj nás dospelých a tak prírodné materiály nájdete aj v ponuke pre ďalšie interiéry.