Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ pre dve deti, šuplík ako prístelka

Ak potrebujete dve miesta na spanie, či už pre občasné návštevy, alebo pre dve deti v jednej detskej izbe, v podstate dve možnosti na výber. Poschodová posteľ, alebo posteľ s prístelkou. Ak nie ste priaznivcami poschodových postelí, pretože sa bojíte vyvýšeného lôžka, potom dnešný článok bude pre vás. Dnes sa budeme venovať posteliam s prístelkou, ktoré ponúkajú dve miesta na spanie, navyše úložný priestor a ešte veľmi šetrí miesto v danej miestnosti. Ponuka postelí s prístelkou je široká a naozaj dnes už je z čoho vyberať.

 

 

Detská posteľ s prístelkou na každý deň

Ponuka designov a odtieňov je rôznorodá. Ak potrebujete detskú posteľ s prístelkou na každodenné spanie, potom nielen horné lôžko, ale aj prístelka musia byť kvalitné a musia ponúkať dostatočnú nosnotnosť. Ak chcete prístelku pre druhé dieťa na klasické spanie, nemožno podceňovať ani výber matraca. Posteľ, ktorá ponúka prístelku len k občasnému prespanie, je väčšinou riešená zásuvkou do ktorého možno umiestniť len matrac o maximálnej výške 10 cm a nosnosť nie viac ako do 80 kg. Preto si pred zaobstaraním detské postele s prístelkou zistite dané parametre.

 

Dětská postel Ocean     Dětská postel Ocean rosa

 

Na ilustračných fotografiách predstavujeme postele s prístelkou, ktoré ponúkajú miesto na každodenné spanie. Šuplíky sú hlboké, môžete tak aj do prístelky umiestniť matrac s výškou až 20 cm, veľkosť priestoru na spanie je potom 90x200 cm. Nosnosť u postelí, ktoré uvádzame ako príklad je pre obe lôžka 110 kg. Dômyselný dizajn navyše ponúka ešte u každej postele úložné priestory, ktoré sa predovšetkým v malom interiéri určite využijú.

 

Posteľ s prístelkou tak dokáže v interiéri detskej izby, ktorý obývajú súrodenci, ušetriť značnú časť priestoru. Vlastne za jednu klasickú posteľ, ktorú nebudete musieť kupovať. Postele s zásuvkou na spanie potom kupujeme predovšetkým preto, že v priebehu dňa možno šuplík zasunúť a v izbe deti získajú miesto zase na hranie. Posteľ s prístelkou je v malom interiéri určite dobrým riešením pre úsporu miesta.

 

 

Detská posteľ s prístelkou z masívu

Medzi veľmi obľúbené sa zaradili tiež detské postele z masívu, ktoré tiež ponúka prístelku ako ďalšiu možnosť spanie. Najväčší ponuku postelí z masívu na našich stránkach predstavuje nemecký a belgický výrobca. Dokonca v ponuke nájdete aj poschodové postele s prístelkou, takže miesta na spanie sú tri. Masív ako materiál je obľúbený pre charakteristický vzhľad, môžeme povedať pôvab a zdravotnú nezávadnosť.

 

Dětská postel Pino    Dětská postel Pino po rozložení

 

Na prvej fotografii máte možnosť posúdiť, ako efektne možno zariadiť interiér detskej izby z masívu, kde je v hlavnej úlohe detská posteľ s prístelkou. Šuplík ako prístelka je vždy umiestnený na kvalitných pojazdoch, manipuláciu tak zvládne aj dieťa. Na druhej fotografii je príklad poschodové postele z masívu, keď tretia spanie ako prístelku taktiež ponúka šuplík. Výhodou je tiež to, že v podstate keď už prístelku nebudete potrebovať, môžete po vybratí matraca používať šuplík ako klasický úložný priestor. A to, že jedno dieťa odíde z domu skôr, nie je vôbec výnimočné. Mladší zo súrodencov potom ďalej využíva posteľ s prístelkou, ale do šuplíka si umiestni čo potrebuje na miesto matraca.

 

Patrová postel z masívu Mezzanine

 

Ponuka postelí s prístelkou je naozaj široká. Vyberať môžete lacnejšie aj drahšie varianty v závislosti na zložitosti dizajnu a použitému materiálu. Postele s prístelkou šetrí priestor aj peniaze, pretože sú ako riešenie finančne dostupnejšie ako nadobudnutie dvoch samostatných postelí. A či zaobstarať posteľ s prístelkou, alebo poschodovú posteľ, to už je na vás a vašich deťoch. V každom prípade pre obe skupiny máme čo ponúknuť.