Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ s nebesami, trend tohto roka

Veľkým módnym hitom tohtoročnej sezóny sú rozhodne detské postele s nebesami. Ich ponuka je veľmi unikátná a dizajn či skôr nebesia samozrejme osloví viac mladé slečny. Detská posteľ s nebesami je veľmi elegantným, romantickým doplnením interiéru detskej izby dievčatá. Predstavíme vám detskú posteľ s nebesami belgického výrobcu a detské postele s nebesami dánskeho výrobcu. Rozdiel medzi týmito výrobcami je predovšetkým v dizajne a tiež použitých materiáloch pri výrobe nábytku. Ponuka detských postelí s nebesami je naozaj inšpirujúce a tak ak ešte nemáte zariadený detská izba a práve sa na hľadanie vhodného detského nábytku chystáte, dnešný článok určite stojí za prečítanie.

 

 

Posteľ s nebesami z kolekcie detského nábytku Amori

Kolekciu detského nábytku Amori, ktorú na našich stránkach predstavuje belgický výrobca, považujeme z celej ponuky za najviac "dievčenskú", romantickú. Dizajn je naozaj elegantný a ako riešenie vybavenie detskej izby, ale tiež študentskej izby, považujeme túto kolekciu za naozaj veľmi vhodnú pre malé aj väčšie slečny. Navyše dizajn osloví rad dievčat tiež odtieňom, ktorý je snehovo biely. Výrobca použil materiál mdf dosky vo spojením s laminátom a keďže ide o nábytok značkový, kvalita je naozaj na veľmi vysokej úrovni.

 

  

 

Detská posteľ s nebesami ponúka hneď niekoľko možností. Alebo môžeme tiež povedať spôsobu dekorovania samotnej postele. Môžete mať napríklad z jednej strany nebesia stiahnuté, teda nie je do postele vidieť, alebo môžete mať priestor k posteli otvorený, tak ako je uvedené na fotografiách. K detskej posteli s nebesami môžete kúpiť aj šuplík ako formu úložného priestoru navyše, ktorý predovšetkým využijete v prípade nedostatku miesta v malom interiéri. Samozrejme, že k detskej posteli môžete kúpiť celú radu ďalších dielov nábytku v identickom dizajne, máte tak možnosť zariadiť celú detskú izbu. Veľmi sa nám páči doplnenie celej kolekcie tiež srdiečkami, ktoré nájdete na všetkých dieloch nábytku.

 

  

 

Ďalšie ilustračné fotografie znázorňujú, ako príjemne môže posteľ vyzerať aj keď je bez nebies. Netradičný, veľmi originálny dizajn, ktorý detskej izbe mladé slečny dodá osobité kúzlo. Ak máte v pláne zariadení celého detskej izby, potom môžete posúdiť na fotografiách aj ďalšie diely detského nábytku, ktoré sú nemenej zaujímavé. Napríklad písací stôl tiež v romantickom duchu, doplnený stoličiek vytvára príjemné zákutia pre štúdium. V ponuke dielov nechýba ani úložné priestory v podobe šatníkové skrine, regálu alebo šuplíkové komody. A ak nie ste príliš priaznivci detských postelí s nebesami, ale elegantný dizajn kolekcie Amori vás oslovil, potom v ponuke nájdete aj klasické postele bez nebies. Vysoká kvalita a originálny dizajn si získali už niekoľko z vás.

 

 

Detská posteľ s nebesami z masívu

Ďalšia ponuka unikátnych dizajnov osloví predovšetkým milovníkov detského nábytku z masívu. Dánsky výrobca predstavuje detské postele s nebesami vyrobené z dreva borovice s transparentným bielym náterom. Každá z postelí je doplnená rôznymi dekoráciami podľa téme v danej kolekcii detského nábytku. Ponuka posteľou s nebesami je tak široká a dokonca nechýba ani návrh takejto postele pre chlapca.

 

Dětská postel Pino Spring     

 

Aj tu sú rôzne možnosti pre vlastný dizajn detské postele. Všetko sa mení v závislosti na voľbe dekorácií, môžete tiež zaobstarať posteľ s šuplíky a môžete posteľ zaobstarať tiež s matracom a dekoračnými vankúšmi. Zmena oproti kolekciu Amore belgického výrobcu však nie je len v použitom materiáli a dizajnu. Ak vaše slečna už nebesá nebude chcieť, jednoducho je odstránite a máte klasickú posteľ.

Nebesia sú tiež možnosť vytvorenia súkromie. A možno málokto z vás vie, aká je pôvodná funkcia nebies a prečo vlastne bola okolo postelí v dávnoveku používaná. Bola to predovšetkým ochrana proti hmyzu a moskytom. Dnes je to skôr príjemná, romantická dekorácia, ktorá však úplne zmení ráz detskej izby. Posteľ s nebesami je snom takmer každej malej i väčšie slečny.