Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská posteľ so zábranou Bonny BOHS9509

Výrobca: Vipack
Kód: VP00159-2014
Detská posteľ so zábranou, komodu, písacím stolom, zásuvkami a roštom v cene. To je ponuka belgického výrobcu na úsporu miesta.
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
1 414,95 €

Parametre produktu

Výška (cm): 116 cm
Šírka (cm): 102 cm
Dľžka (cm): 208 cm
Nosnosť: 110 kg
Hmotnosť: 120 kg
Počet balíkov: 4 ks
Priestor na spanie: 90 x 200 cm
Farba: bielo-sivá
Cena postele: s roštom, bez matraca
Rošt: latkový
Materiál: mdf doska
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov

Návod na montáž

Detská posteľ pre úsporu miesta v detskej izbe

Ak chcete, aby detská izba vašej ratolesti nevyzerala ako prekážková dráha, ideálnym riešením sú multifunkčné designy. Detská izba už nemusí byť miestnosťou, ktorá je preplnená nábytkom. Ak máte malý priestor pre zariadenie detskej izby, najväčšiu úsporu vám ponúkne multifunkčná detská posteľ. Pod vyvýšeným lôžkom je v takto vzniknutom priestore umiestnený písací stôl, komoda, zásuvky, police a nechýba ani rošt v cene postele. Pre bezpečnosť vašich detí je umiestnená okolo lôžka dostatočne vysoká zábrana a hrany sú zaguľatené. Identický dizajn si môžete vybrať tiež v ďalších odtieňoch, kedy nechýba ani tradičná detská posteľ pre chlapcov a tradičný ružový odtieň detské postele pre dievčatá. Ponuka je naozaj široká.Belgický výrobca kladie dôraz na kvalitu, ale aj bezpečnosť vašich ratolestí. Detská posteľ je preto vybavená vysokou zábranou a predovšetkým hrany sú zaguľatené. S kvalitou úzko súvisí tiež materiál, ktorým je mdf doska od 18 do 25 mm. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu, ktorú možno u nás tiež objednať. Doprava a výnos zadarmo.

 

Detská izba musí spĺňať hneď niekoľko funkcií

Pri zariaďovaní detskej izby je potrebné pamätať na niekoľko funkcií, ktoré by mali ponúkať. Priestor na hranie (najlepšie uprostred izby), priestor na učenie (najlepšie pri okne, kde je zdroj denného svetla) a priestor na spanie. Ak tieto zóny chceme vybaviť samostatnými diely nábytku, potrebujeme predsa len viac miesta. U multifunkčné detské postele sa v podstate miesto na spanie aj na učenie prepojilo, naviac ešte s úložnými priestormi, ušetríte tak miesto za obstaranie písacieho stola a komody. Pre malé interiéry sú multifunkčné designy naozaj ideálnym riešením. Stôl tiež môžete v prípade potreby kedykoľvek zasunúť.

 

VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúca sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Alternatívny tovar

Poschodová posteľ Bonny BOHS80-09

Poschodová posteľ Bonny BOHS80-09

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
2 125,14 €
Detská posteľ s zásuvkami Bonny BOKB90-09

Detská posteľ s zásuvkami Bonny BOKB90-09

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 073,76 €
Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-09

Detská posteľ s písacím stolom Bonny BOHS91-09

Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
1 350,05 €
Aldo býva s vami, buďme v kontakte