Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ v podobe pretekárskeho auta, len odísť

Obľúbeným riešením miesta na spanie menších detí len čo odrastú dětkým postieľkam sú postele, ktoré imitujú nejaký predmet. Môže to byť pre dievčatá imitácia koča ako pre princezné, alebo sú detské postele ako pirátske lode, lietadlá a samozrejme a tých je najviac, detské postele v podobe závodných automobilov. V kolekcii detského nábytku Champion si naozaj môžete vybrať z nepreberného množstva najrôznejších dizajnov, od lacnejších variantov, ktoré nie sú až tak prepracované, až po tie drahšie, ktoré ponúkajú diaľkové ovládanie, osvetlenie pneumatík a celého podvozku a súčasťou postele sú aj reproduktory. Dnes sa vám v skratke pokúsime predstaviť, aké autíčka sú v dnešnej dobe k dostaniu a aký je medzi týmito detskými posteľami rozdiel. A bude to naozaj v skratke, keďže ponuka je veľmi široká.

Lacnejší variant detských postelí v podobe auta

Ak nechcete do tematické detské postele v podobe pretekárskeho auta príliš investovať, predsa len je to riešenie pre dieťa od troch maximálne do trinástich rokov, potom už sa to nejako nehodí, aj tu je ponuka veľká. Nejde o to, že detská posteľ je lacná, pretože je nekvalitná, ale menej prepracovaná, teda menej náročná na výrobu. Tiež u lacnejšie varianty chýba rad čiastkových prvkov, ktoré naopak drahší variant detské postele ponúka. Detská posteľ v podobe pretekárskeho auta je ale aj napriek tomu všetko veľmi pekná a funkčná. Navyše práve k týmto lacnejším detským posteliam máte možnosť zaobstarať prístelku, máte tak zaistené spanie pre dve deti, navyše v podobe auta.

   

A sami môžete posúdiť, ako nenásilne je prístelka do detskej postele zakomponovaná. Manipuláciu s prístelkou zvládne aj malé dieťa. A ak chcete, matrac do zásuvky nevložíte a máte detskú posteľ pre jedno dieťa s úložným priestorom. Prístelku môžete využívať pre mladšie z detí každý deň, alebo len na občasné prespanie treba spolužiaka, kamaráta. Veľkosť detské postele je dostatočná pre trinásťročné dieťa, matrac potrebujete v rozmere 90x190 cm, pre prístelku potom v rozmere 90x180 cm. Ideálne pre predškolákov a školákov. Detské postele nájdete v ponuke aj v ďalších odtieňoch ako je na fotografiách, nechýba obľúbený biely odtieň a ešte tmavo šedá varianta autíčka. Ale nám sa tiež páči, že kolekcia Champion to nie sú len detské postele, ale široká ponuka aj ďalšieho nábytku s tematikou automobilových závodov. Je tu napríklad nočný stolík v podobe barelu na palivo, regál v podobe čerpacieho stojanu s pištoľou, originálne police, šatňové skrine a tak by sme mohli pokračovať. Stále to ale nie je všetko, je tu ešte ponuka bytových doplnkov, ako je osvetlenie do detskej izby, dizajnový koberec, samozrejme detské posvlečení pre pretekárov a dokonca aj závesy.

Ďalšie možnosti vybavenie detskej izby malých pretekárov, pirátov a kozmonautov

Ďalšou možnosťou sú drahšie detské postele, alebo klasický detský nábytok, ale s tematikou automobilových závodov. Ilustračné fotografie opäť predstavujú, čo všetko je v tejto kolekcii detského nábytku Champion možné. Trošku nás mrzí, že pre ostatné diely nábytku je využité len červeného a šedého odtieňa. Ale ponuka napríklad ružového a bieleho nábytku je tak široká, že rozhodne pôjde aj k autíčkam týchto odtieňov niečo doladiť.Nie ste príliš fanúšikmi detských postelí v podobe áut, ale predsa len chcete detskú izbu vybaviť, zariadiť tematicky? Je tu tiež nábytok, ako je napríklad detská poschodová posteľ, ktorá síce tematiky pretekov využíva, ale nie až tak moc. Ako riešenie zariadenie detskej izby chalanov sa nám tento nápad veľmi páči. Na prvej fotografii je potom detská izba so všetkým, je teda bez debát, že sa jedná o detskú izbu chlapca. Na prvej fotografii vidíte tiež drahší variant detské postele, kde je možné aj zapnúť svetlá a rad ďalších iných prvkov nechýba. Celkovo je dizajn viac náročný.

Detailná fotografia ukazuje, aký je rozdiel medzi lacnejším a drahším variantom detské postele. Táto detská posteľ naozaj vyzerá, ako by sa s ňou dalo odísť. Za zmienku stojí tiež reproduktory v jej záhlavní a športové sedačky, ktoré takéto vozidlo predsa má. Navyše možno osvetliť kolesá, podvozok a tak dieťa večer nezaspáva po tme. Dizajn je veľmi náročný na výrobu a tomu tiež zodpovedá samozrejme cena. V kolekciách nájdete rôzne témy, nielen autíčka, ostatne ako sme spomenuli hneď v úvode. Pred nedávnom sme vám predstavili napríklad detský nábytok pre malých pirátov, alebo detský nábytok pre malých futbalistov. Dnes je naozaj pri zariaďovaní interiéru našich detí možné všetko.