Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Detská šatníková skriňa Fairy 299406

Výrobca: DME - F
Kód: DME013-00202
222,69 €
Predpokladaný termín:
nedostupné

Parametre produktu

Farba: fialková
Výška (cm): 182,7 cm
Šírka (cm): 93,3 cm
Hľbka: 50 cm
Materiál: lamino
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: francúzsky
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Návod na montáž

Laminátová šatníková skriňa Fairy so zrkadlom pre slečny

 

Francúzsky výrobca, ponúka viac než klasické skrine do detskej izby s umiestneným zrkadlom, ktoré, ako si myslíme, osloví predovšetkým malé, ale aj väčšie slečny. Detská skriňa Fairy získava vďaka zrkadlovému krídlu taký "dievčenský" dizajn, navyše umocnený fialkovou farbou. Kolekcia Fairy ponúka veľký výber samostatných dielov nábytku pre zostavenie kompletnéj detskej izby v romantickom dizajne.Francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu, originálny dizajn a dostupnú cenu. Detskú skriňu s ohľadom na jej prevedenie výrobca naozaj ponúka za príjemnú cenu a my ako predajcovia ešte dopĺňame službou doprava zadarmo až k vám domov!

 

Detská šatníková skriňa je v interiéri dôležitá

 

Ak vám to priestor dovoľuje, zaobstarať šatníkovú skriňu svojmu dieťaťu je naozaj dobré riešenie. Ani pre dieťa nie je nič príjemné, keď má oblečenie inde ako v detskej izbe, nehovoriac potom o už väčších slečnách.Vnútorné usporiadanie - za zrkadlom tri police, v ľavej časti dve šatníkove tyčeK obľúbenému tiež patrí spôsob otvárania pomocou posuvných krídel. Svoje v obľúbenosti tejto skrine bezpochyby tiež zohrali dekorácie v podobe hviezd. Máte doma dve deti? Ideálnym riešením je šatníková skriňa s troma krídlami, väčších rozmerov. Celkom iste taká skriňa zaberie menej z priestoru, ako dve samostatné dvojdielne skrine.Materiálom je laminátová doska s umývateľným povrchom. Fialková farba zase patrí k najobľúbenejším, hneď vedľa biele, pre zariadenie detskej izby slečien.

 

Demeyer
Spoločnosť založená vo Francúzsku v roku 1909 pánom Lucienom Demeyére sa od začiatku snaží plne adaptovať potrebám trhu. Preto po celú dobu mení metódy výroby, používa nové materiály a snaží sa vždy prinášať moderný dizajn.

1956 - p. Pierre Demeyére, syn zakladateľa spoločnosti, sa ujíma vedenia a pokračuje vo filozofii výroby svojho otca. Prvýkrát začali byť používané materiály ako laminátová doska.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte
Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.