Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská šatníková skriňa telefónna búdka SCWRLB

Výrobca: Vipack
Kód: VP0047-2015
Hľadáte netradičný nábytok pre vybavenie detskej izby? Z ponuky belgického výrobcu si rozhodne vyberiete, ako napríklad šatníkovú skriňu.
Doprava  zadarmo
Doprava ZDARMA. Doručujeme beze změn.

Doprava bez starostí

Máme vlastnú dopravu a vďaka tomu sa vy o nič nemusíte starať.

Úspory stovky až tisíce korún

Doručenie produktov môže často navýšiť celkovú cenu objednávky až o niekoľko stoviek korún, ale u nás za dopravu neplatíte.

Doprava zadarmo od 333 EUR

Naši vodiči vám krabicu s nábytkom zdarma doručí pred vchodové dvere.

Jednoduchá montáž

Sami si všetko jednoducho zostavíte podľa priloženého návodu, ktorý si môžete prezrieť ešte pred kúpou.
Predpokladané doručenie k vám do 4 týždňov
montáž
Jednoduchá montáž
Zostavíte sami podľa prehľadného návodu
1 055,94 €

Parametre produktu

Výška (cm): 190 cm
Šírka (cm): 90 cm
Hľbka: 56 cm
Farba: červená
Materiál: lamino - mdf doska
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: belgický
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Návod na montáž

Originálne riešenie úložného priestoru v detskej izbe

Netradičné úložné priestory v detskej izbe môžete vyriešiť zaobstaraním šatníkové skrine, ktoré dal belgický výrobca podobu telefónne búdky. V identickom dizajne nájdete tieto telefónne búdky v Londýne a v tejto téme môžete ku skrini zaobstarať aj poschodovú posteľ, ktorá má zasa podobu londýnskeho, tradičného autobusu. Dizajn by sme skôr odporučili pre chlapcov, v spojení s poschodovou posteľou potom získate príjemné vybavenie detskej izby dvoch chalanov. Vnútorné usporiadanie šatňové skrine znázorňuje ilustračná fotografia.

 

Belgický výrobca okrem originálneho dizajnu kladie veľký dôraz aj na kvalitu a detailné spracovanie. Materiálom pre výrobu skrine sa stala mdf doska v spojení s laminátom. Dodanie v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu. Doprava zadarmo.

 

Zariaďujeme detskú izbu netradične

V posledných niekoľkých rokoch sú tematické detské izby ako pre dievčatá, tak pre chlapcov veľmi obľúbené. Je to síce len po určitú dobu či v danom veku dieťaťa, ale dnes nie je ničím zvláštnym zariaďovať detskú izbu práve podľa veku dieťaťa. Až budú vaše deti väčšie a nebudú chcieť spať v posteli, ktorá má podobu autobusu, nastane chvíľa pre zariadenie študentskej izby. Ak ste priaznivci tematických detských izieb, z ponuky belgického výrobcu si určite vyberiete. Nechýba ani návrh detskej izby pre malých požiarnikov, alebo detské postele v podobe áut v ružovom odtieni pre dievčatá.

 

VP company
"Fine furniture for young people", týmto mottom sa belgická spoločnosť riadi. Kvalitný nábytok pre malé deti a študentov. Spoločnosť VP je rodinný podnik s dlhoročnou tradíciou datujúca sa od roku 1952. Belgický výrobca dodáva nábytok vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a ponúka nábytok s certifikáciou, plne rešpektujúci normy Európskej únie pre bezpečnosť vašich detí.

Aldo býva s vami, buďme v kontakte