Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Detská šuplíková komoda Alfa v odtieni dub, biela

Výrobca: Kupa
Kód: KP0011-2019
nedostupné
285,80 €

Parametre produktu

Farba: biela, dub
Výška (cm): 81 cm
Šírka (cm): 80 cm
Hľbka: 47 cm
Materiál: mdf doska
Prevedenie: soft-dovieranie
Spôsob dodania: v demonte
Výrobca: turecký
Záruka: 24 mesiacov
Dopravné: zadarmo

Detská komoda pre bezpečie vašich malých detí, soft systém dovieranie šuplíku

Kolekcia Alfa predstavuje naozaj unikátny dizajn, ktorý je aj v prípade vybavovaní interiéru detskej izby doplnený bezpečnostnými prvkami, ako je soft systém pre dovieranie šuplíkov v prípade tejto komody. Ak kupujete nábytok z kolekcie Alfa s dvierkami, ani tým soft systém nechýba. Prekrásny dizajn, ktorý je naviac tiež veľmi kvalitný. Materiálom pre výrobu komody sa stala MDF doska, ktorá je o mnoho kvalitnejšia, než laminát.Už tradične komoda disponuje šuplíky, ktoré sú doplnené guľatými úchytky, ktoré opäť žiadne malé dieťa ostrou hranou nezraní.

Komoda do interiéru patrí a to nielen detskej izby, študentskej izby, ale skrátka tam, kde potrebuje uskladniť, uložiť menšie predmety. Reliéfna povrchová úprava dodáva komoda čaro a eleganciu. V ponuke dielov kolekcie Alfa nájdete naozaj všetko pre vaše deti, od poschodové postele, až po posteľ pre dospievajúce deti, či ďalšie a ďalšie diely nábytku. Dodanie komody v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu.


Exkluzívny predaj pre Slovenskú republiku a štáty východnej Európy

Detský nábytok si získal celý rad zákazníkov svojim novým, ojedinelým prístupom k vybaveniu detskej izby. Poschodové postele vo veľmi modernom dizajne a s možným výberom z mnohých pastelových odtieňov je presne to, čo na našom trhu chýbalo a my sme radi, že dizajn španielskeho, francúzskeho a teraz aj tureckého výrobcu môžeme predstavovať práve na našich stránkach, ako ojedinelú exkluzívnu ponuku.

Viac z kolekcie

Detská izba s poschodovou posteľou pre tri deti - kolekcia Alfa

Prejsť do kolekcie
Aldo býva s vami, buďme v kontakte