Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby ako u Holanďanov

Už niekoľko desiatok rokov sa traduje, že najkrajší a tiež najviac funkčný design detského nábytku ponúkajú dizajnéri z Holandska, Francúzska a Belgicka. Na nábytku Aldo sa vďaka úzkej spolupráci s výrobcami práve z týchto krajín takémuto nábytku venujeme a už niekoľko rokov tiež patrí k najvyhľadávanejším. Keby sme mali porovnať zásadné rozdiely medzi nábytkom z "iných" krajín (nechceme menovať) a holandským, či francúzskym, tak v prvom rade je to väčšia precíznosť výroby, dostupná cena vďaka kvantite vyrobeného nábytku a veľká multifunkčnosť. Dizajn je tiež decentný a jednoducho ladí a je príjemný od prvého pohľadu. Za rafinovaným dizajnom sa tiež skrýva množstvo funkcií, ktoré je možné prakticky využiť. Dnes vám niektoré kolekcie detského nábytku predstavíme, predovšetkým tie najviac vyhľadávané, vlastne najviac predávané. A keďže medzi holandským a francúzskym designom nie je príliš veľký rozdiel, tak ponúkneme nábytok pre deti z oboch týchto končín.

 

Dizajn detskej izby pre dievčatá

Holandskí a francúzski dizajnéri často rozdeľujú nábytok pre dievčatá a pre chlapcov. Rozdelenie je samozrejme predovšetkým vo farbe. Pre dievčatá sa ponúka spojenie prírodného odtieňa s ružovou. Detská izba, ak máte doma dievčatká potom môže ponúknuť nevšedné riešenie, kedy pri vstupe do detskej izby naozaj spoznáte, kto v ňom býva.

 

    Dětský nábytek Kiddy

 

Detská izba pre dievčatá bude vždy iná, nielen dizajnom nábytku, ale aj iným druhom hračiek, obliečkami na posteli, bytovými doplnkami a pod. Dievčatá majú skrátka iné záujmy ako chlapci. Fotografie na našom portáli vyberáme tak, aby vám nepredstavovali len daný nábytok, ale boli vám boli aj inšpiráciou.

 

Dizajn detskej izby pre chlapcov

Ponuka detského nábytku, z ktorého môžete zostaviť detskú izbu pre vašich raubírov je dizajnom zhodná s ponukou nábytku pre dievčatá, ale ako sme už predosielali, líšia sa farbou. Tu sa ponúka spojenie prírodného odtieňa s modrou, chlapčenskou farbou. Detský nábytok je predovšetkým multifunkčný. Na fotografii vám predstavujeme napríklad riešenie izby malých rozmerov pomocou multifunkčnej postele. Vysúvací písací stôl, množstvo úložných priestorov, to všetko za veľmi dostupnú cenu. Ideálne riešenie pre vybavenie detskej izby napríklad v panelákovom byte. Ponuka detského nábytku pre chlapcov je veľmi široká a vybrať si môžete aj zo širokej ponuky odtieňov, nielen v spojení s modrou farbou.

 

   

 

Dizajn detskej izby pre chlapcov aj dievčatá

Pokiaľ máte to šťastie a ste rodičmi ako dievčatka tak chlapčeka, čo mne osobne pripadá veľmi príjemné, určite budete vybavenie interiéru detskej izby riešiť úplne odlišne. Spojenie ružovej a modrej v jednej izbe nemá každý rád. ponúka sa tu potom riešenie jedného odtieňa, aby bola izba zjednotená, v jednom tóne, alebo môžete vyberať farby univerzálne pre obe deti. Tu sa ponúka zelenkavá, oranžová, alebo žltá, alebo napríklad len mliečny dub bez sýtych farieb, či rad prírodných odtieňov. Univerzálnych detských izieb na našom portáli nájdete aj množstvo.

 

Dětský pokoj Bibliobed    Dětský pokoj Bo7

 

Veríme, že každý z vás si vyberie. Ponuka detského nábytku je zameraná predovšetkým na najrozmanitejšie designy výrobcov z niekoľkých krajín Európskej únie. A čo je u nás najväčším hitom? Čo sa najviac predáva? Presne to, čo sme vám práve predstavili a ešte oveľa viac.