Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby pre bábätká z Francúzska

Dnes by sme vám radi predstavili úplne novú detskú izbu nášho francúzskeho partnera, výrobcu nábytku pre najmenších, detskú izbu Bulles, ktorá ponúka ak zdravotnú nezávadnosť, tak bezpečnosť, napríklad zaoblenými hranami nábytku. Francúzsky výrobca tentokrát stavil na jednoduchosť. Keď sa dieťa narodí, predovšetkým zo všetkého najviac potrebuje mamu. Preto je zbytočné do detskej izby kupovať príliš veľa nábytku. Postačí a to je snáď najdôležitejšie detská postieľka, komoda s prebaľovacím pultom a šatníková skriňa. A to všetko je v cenie našej zostavy detskej izby Bulles, ktorů ponúkáme i po samostatných dielov.

 

Detská izba Bulles

Detská izba Bulles

 

 

Detská izba pre najmenších

 

V cene zostavy detskej izby Bulles sú zahrnuté vyššie menované diely, tak ako vidíte na fotografii. Nábytok je vyrobený z mdf dosky a je certifikovaný, overená je jeho bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Detská postieľka ponúka tri polohy roštu, vysúvací boky s poistkami a komoda zase prebaľovací pult. Ten možno neskôr demontovať. Design, vrátane spojenia farieb je navrhnuté tak, aby izba bola ako pre malé dievčatá, tak i chlapcov. Kolekciu Bulles si môžete zaobstarať ako zostavu, ktorú ponúkame teraz, alebo na základe výberu zo samostatných dielov. Spústy rodičov zaobstarávajú "len" detskú postieľku a detskú izbu ako celok zariaďujú až v čase, keď bábätko postieľke odrastie. Veríme, že aj vás jednoduchosť dizajnu oslovila.

 

 

Detská postieľka Bulles

 Detská izba Bulles

 

Aby sme však zachovali kvalitu detskej postieľky, ktorú si kúpime, musíme pamätať aj na kvalitný matrac. Matrac pre najmenších musí byť v každom prípade antialergický, mal by mať snímateľný poťah pre jednoduchú údržbu a nemal by byť mäkký, ale na spanie pre najmenších tvrdší. Pre malé bábätká sa tiež neodporúča vankúš. Pripravte sa na príchod vášho potomka tak, aby ste neponechali nič na náhodu.

 

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.