Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby pre náročných

Vďaka spolupráci nábytok Aldo s francúzskym výrobcom, môžeme na našich stránkach ponúknuť množstvo detských izieb, ktoré nielen že sú moderné, ale aj veľmi netradičné. Preto sa dizajn ako trend dostáva do popredia záujmov a to nielen v kategórii detská izba a detský nábytok. Ako netradičný môžeme považovať dizajn, farbu a taktiež funkčnosť daných zostáv.

 

Postel Space Up s největším úložným prostorem na světě

 

Materiálom detských izieb francúzskeho výrobcu je laminátová doska s hrúbkou 15 až 25 mm, v niektorých prípadoch masív. Oproti minulým letom sú detské izby viac funkčné a taktiež viac farebné. Hitom tohtoročnej sezóny je potlač na nábytku, ktorú milujú predovšetkým študenti. Tiež stále častejšie rodičia svojim študujúcim deťom robia postele nie s klasickým rozmerom 90x200 cm, ale napríklad 120, alebo 140 cm šírka, ako je to na našej prvej fotografii.

Súčasťou postele Space Up je veľké množstvo úložných priestorov, ktoré vám v podstate nahradia šatníkovú skriňu. Ďalším vybavením sú police po celom jej obvode, rad šuplíkov a políc vo vnútornej časti postele. V cene postele je tiež rámový, kovový rošt pre matrac o veľkosti 140x190 cm, alebo 140x200 cm. Dĺžku postele je možné vďaka dômyselnému dizajnu ľubovoľne nastaviť. Sme radi, že vám začíname prinášať aj také riešenia interiérov, ktoré určite nájdu uplatnenie aj v tých najmenších miestnostiach.

 

Detské izby pre dievčatá i chlapcov

Veľa z detských izieb francúzskeho výrobcu je rozdelená podľa toho, či je detský nábytok, či študentský určený dievčaťu, či chlapcovi. Typickou dievčenskou izbou je napríklad detská izba Snoop a poschodová posteľ Higher, ktorá je v podstate celou detskou izbou.

 

Dětský pokoj Snoop Patrová postel Higher pro holky

 

Ako sami môžete vidieť na fotografii, veľmi netradičná je šatníková skriňa, ktorá zároveň slúži aj ako toaletka. Samozrejme, že kolekcia ponúka aj klasickú veľkú šatníkovú skriňu bez toaletky a práve pri kolekcii s potlačou. Typickou detskou izbou pre chlapcov potom môže byť napríklad kolekcia Chic, ktorá môže zaujať nielen potlačou, ale aj netradičným dizajnom postele. Klasické lôžko doplnené netradične stolíkom na pojazdoch a druhou možnosťou je multifunkčné riešenie detskej postele, ktoré je ideálne do malých interiérov.

 

  

 

Hľadáte riešenie pre vášho chlapca ideálneho miesta na spanie, aby obstaranie detskej postele ste získali aj niečo navyše? Kolekcia detského nábytku Chic od španielskeho výrobcu vás v mnohom prekvapí. Nielen samotný, veľmi trendy dizajn, ale aj maximálne využitie priestoru v detskej izbe a teda úspora miesta napríklad na ďalší nábytok, alebo väčší priestor pre vášho chlapca na hranie. Detská posteľ Chic totiž okrem miesta na spanie ponúka aj veľký úložný priestor, ale aj písací stôl. Navyše, ak sa vám táto praktická detská posteľ páči a my veríme, že áno, môžete ju zostaviť aj zrkadlovo, je variabilná. A tak ak máte chlapcov dva, alebo máte dve deti chlapca a dievča, môžete postele umiestniť v izbe proti sebe. A pre dievča preto, že identickú detskú posteľ možno zaobstarať aj s ružovými úchytmi. Ostatne táto možnosť modrých aj ružových úchytov platí pre všetky ďalšie diely nábytku v kolekcii a vy v balení vždy obdržíte obe varianty. Veríme, že zo širokej ponuky detského nábytku si vyberie každý. A ak ste rodičia, ktorí potrebujú zariadiť jednu miestnosť pre chlapca aj dievča, potom vedzte, že predstavuje aj kolekcia v neutrálnych odtieňoch.