Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby v luxusnom dizajne

Na našom portáli nábytok - Aldo, sme nedávno zaradili novú kategóriu v oblasti detského nábytku a to, kategóriu luxusný detský nábytok. Prečo práve názov luxusný nábytok? Pretože francúzsky výrobca prichádza na trh s naozaj vysoko kvalitným detským nábytkom v ojedinelom dezénovom prevedení. Dnes Vám z tejto kategórie predstavíme detské izby, ktoré vás rozhodne prekvapia originálnym dizajnom. 

 

 

Chlapčenská izba

Detský nábytok, z kolekcie Lagoon, je svojím dizajnom ojedinelý a ponúka vysokú kvalitu, vďaka niekoľko kvalitatívnych certifikátov. Nábytok z kolekcie Lagoon, je vyrobený z kvalitnej mdf dosky so zakončením pomocou ABS hrán a už len tento fakt, robí nábytok Logoon veľmi kvalitným. Preto sme tento detský nábytok zaradili do kategórie luxusného nábytku. Okrem netradičného dizajnu ponúka aj trendy odtieň "jeans", ktorý sa má práve v tomto roku stať módnym trendom a to nielen v nábytkárskom priemysle, ale aj odevnom. V neposlednom rade stojí za zmienku detailné spracovanie úchytiek, ktoré je tiež prepracované do posledného detailu. Všetky segmenty nábytku z tejto kolekcie, ponúkame jednotlivo a tak výber jednotlivých dielov je veľmi široký. V ponuke sú detské postele, šatníky dvoch rozmerov, zásuvka pod posteľ, regál, komoda, písací stôl, nadstavec so zrkadlom nad komodu s osvetlením, alebo nočný stolík. Je len na Vás, ktoré segmenty nábytku z tejto ojedinelej kolekcie Lagoon, si vyberiete pre interiér detskej izby. My Vám predstavíme púhy návrh detskej izby Lagoon, ktorý sa svojím dizajnom hodí skôr pre chlapcov, ale môže zaujať aj dievčatá.

 

    

 

Dievčenská izba

Detská izba Liza, je vo veľmi romantickom, dievčenským dizajnu v odtieni bielo-ružovom. Rovnako aj táto kolekcia detského nábytku Liza od francúzskeho výrobcu, ponúka vysokú kvalitu, ktorá je podložená niekoľkými certifikátmi kvality, rovnako, ako kolekcia Lagoon. Aj tu má nábytok zakončenie hrán pomocou ABS systému, všetky hrany sú tiež zaoblené, v zostave detskej izby nenájdete žiadny ostrý roh. Detská izba patrí pod známu značku nábytku Gami, ktorá u odborníkov v oblasti nábytku, hovorí sama za seba. Príjemné na kolekcii Liza, je tiež to, že si môžete vybrať ako všetky diely samostatne, tak môžete zvoliť medzi dvoma veľkosťami postele a to 90x200 cm, pre väčšie slečny potom bezpochyby posteľ s priestorom na spanie 120x200 cm. Aj tu nájdete zásuvku pod posteľ, šatníková skriňa, regál, komodu, písací stôl, nočný stolík, alebo zrkadlo, ktoré v ponuke detských izieb nebýva časté. Všimnite si detailu na predných častiach nábytku, ktoré znázorňujú kruhy a dodávajú celej kolekcii Liza, na originalite. Kvalita detského nábytku z kolekcie Liza, je naozaj veľmi vysoká, ponúka kvalitné materiály, detailné spracovanie, k týmto faktom je samozrejme primerane tiež cena.

 

    


Veríme, že francúzsky výrobca, Vás svojím návrhom dizajnu týchto detských izieb z kolekcie luxusný nábytok, príjemne prekvapil a inšpiroval.