Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby v rôznych kategóriách II


V minulom článku sme Vám predstavili kategórie detských izieb pre dievčatá a detských izieb pre chlapcov. Dnes Vám ponúkneme ďalšie kategórie detských izieb a to, detské izby pre bábätká a študentské detské izby. Detské izby pre bábätká na našom portále, ponúka spoločnosť Gautier, ktorá sa prezentuje vysokou kvalitou a originálnym dizajnom.

 

Detské izby pre bábätko

Detskú izbu pre bábätko zariaďujeme väčšinou ešte pred narodením dieťaťa. Mali by sme mať všetko pripravené, ako mamička príde z pôrodnice. V detskej izbe dominuje detská postieľka, ktorá musí byť predovšetkým bezpečná! Preto by jej postranné bočnice mali byť posuvné a jednotlivé tyče musia mať medzi sebou predpísaný odstup preto, aby dieťa nemohlo prestrčiť hlavičku. Rovnako by postieľka mala poskytovať polohovateľný rošt, pre jednoduché a bezpečné zaobchádzanie s bábätkom. Čo by ďalšieho v izbe pre bábätká nemalo chýbať, je prebaľovací pult. Veľmi praktický pomocník, či už pri prebaľovaní, či kúpanie bábätka. Detské izby pre bábätká sa vyrábajú napospol v bielej farbe, ktorá je pre izbu najvhodnejšia. Na našom portáli nájdete rôzne dizajny detských postieľok, od klasických, až po postieľky z ktorých potom napríklad zostavíte detskú izbu. A práve tento netradičný a veľmi praktický detský nábytok, ktorý kladie dôraz na funkčnosť, Vám dnes predstavíme. Detská postieľka Sacha, ktorá rastie s dieťaťom, a pomocou jednoduchého mechanizmu môžete postieľku rozdeliť na samostatné diely a vznikne ďalší funkčný nábytok na niekoľko rokov.

   

 

Študentské izby

Študentské izby predstavujeme predovšetkým na našom portále, od našich partnerov, tureckých výrobcov. V čom sa vlastne študentská izba líši od detskej izby? Určite veľkostí postele a tým, že v študentskej izbe by rozhodne nemal chýbať písací stôl, Tiež tu už študenti prijímajú prvé lásky a návštevy, tak by sme nemali zabúdať v tejto izbe aj na sedací nábytok. Študentské izby sa líši tiež farbou a dizajnom. Nie sú tu už použité príliš sýte farby, ale skôr prírodné. Hlavne u dievčat bude veľmi potrebná a dostatočne veľká šatníková skriňa a komoda. Úložných priestorov nie je nikdy dosť. To všetko ponúka študentská izba kolekcia Lofter, netradičný nábytok pre študentky, ktorý určite zaujme svojim moderným dizajnom. Študentská izba, ktorú Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, je možné rôzne zostavovať, finálna podoba je čisto na Vás. Pri troche fantázie tiež môžete občas izbu meniť, teda jednotlivé diely nábytku prestavovať. Študentskú izbu turecký výrobca predurčil pre maximálne využitie malých interiérov, kde naozaj nie je miesta nazvyš. Izba bola ocenená predovšetkým tiež pre jej schopnosť meniť a rozčleňovať fádne, nudné interiéry.

 

Studentský pokoj Duplex    Postel Tonight pro holku

Dúfame, že sme Vás inšpirovali, moderným kvalitným a praktickým nábytkom, k novému vybaveniu izieb, pre Vaše deti.