Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby v rôznych kategóriách

Najširšiu ponuku na našom portále nábytku Aldo, tvorí detský nábytok. Detský nábytok ponúkame od našich popredných výrobcov, či už francúzskych, či holandských, a vždy sa jedná o vysokú kvalitu a ojedinelý dizajn. Dnes si predstavíme detské izby, ktoré sme pre Vás rozdelili do viacerých kategórií, pre prehľadnejši výber.

 

Detské izby pre dievčatá

Špecifická na týchto detských izbách pre dievča, je predovšetkým farba. Jedná sa o typické farby, ako je biela, ružová, či fialová. Taktiež sa líši v dizajne, ktorý býva viac v romantickom štýle, ako iné detské izby. Rovnako dievčatka majú iné požiadavky na zariadenie izby, ako chlapci. Malé parádnice sa určite nezaobídu bez zrkadla, ktoré býva súčasťou šatníkových skríň, či toaletných stolíkov. Dnešné trendy ponúkajú aj veľmi ojedinelú farbu do detskej izby, a to, farbu čiernu. Práve kolekcia Lady Doll, detského nábytku v elegantnom prevedení čierna, ktorá veľmi dobre vyzerá v spojení s ružovou, je veľmi originálná svojim dizajnom, ktorý francúzsky výrobca uprednostňuje. Snáď najviac nevšedným zo všetkých dielov nábytku, určite nám dáte za pravdu, je malá šatníková skriňa na kolieskach, ktorá ponúka funkciu klasickej možná komody. K detskej izbe si ale môžete vybrať ďalšie dostupné diely nábytku, ktoré ponúkame ako samostatné diely, nevynímajúc klasickú, veľkú šatníkovú skriňu.

 

Dětský pokoj Snoop pro holku    dětská postel Reverso pro holku

 

Detské izby pre chlapca

Samozrejme chlapci majú úplne iné požiadavky na vybavenie detskej izby pre chlapca, ako dievčatka. Chlapci preferujú viac prírodné farby, alebo typickú chlapčenskú farbu a to modrú. Mladší chlapci potom napríklad túži po vybavenie detskej izby v rýdzo štýlovom vybaveniu. Pre tieto malé chlapce, ponúkame postele, či už v podobe pretekárskeho auta, požiarneho auta, formule, či autobusu. My sa dnes zameriame na veľmi netradičnú kolekciu Fabric, ktorá Vášmu chlapci bude slúžiť až do dospelosti. Nielen dizajn s potlačou na sivom pozadí, ale aj funkčnosť tejto detskej izby, stojí určite za zmienku. Napríklad posteľ, ponúka netradične po stranách dva šuplíky a tretí šuplík v prednej časti. Netradičná je aj šatníková skriňa nesúrodo rozdelená, s dostatočne veľkým úložným priestorom, alebo praktický písací stôl s nadstavcom. Aj u tejto kolekcie ponúkame výber samostatných dielov a preto je čisto na Vás, ako zostava detskej izby bude v konečnom výsledku vyzerať.

 

   

 

Nabudúce Vám predstavíme detské izby pre bábätká, alebo originálne študentské izby. Či už máte doma bábätko, dievčatko, chlapcov, či študentov, nová detská izba je určite vhodným darčekom, pod stromček!