Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby vo francúzskom štýle

Ponuka detských izieb na Nábytku Aldo, je veľmi široká a patrí k najvyhľadávanejším kategóriám. Detská izba je neoddeliteľnou súčasťou každého dieťaťa a jej výber je veľmi dôležitý. Dnes vám predstavíme ďalšie detské izby, z radu detského nábytku francúzskeho výrobcu. Nechajte sa inšpirovať moderným, nadčasovým a bezkonkurenčným detským nábytkom.

 

Kolekcia detského nábytku Chic pre dievčatá

Detský nábytok osloví v bielo-ružovom prevedení predovšetkým slečny, ale vďaka možnosti obstarania aj multifunkčné detské postele aj rodičia, ktorí nemajú pre vybavenie detskej izby k dispozícii veľkú miestnosť. Radi staviate a navrhujete? S nábytkom Aldo, si môžete do detskej izby vybrať to, čo vám najviac vyhovuje a ako sa vám páči. Vybrať si môžete aj podľa Vašich finančných možností. Kolekcia detského nábytku Chic je veľmi obsiahla a výber jednotlivých dielov veľmi flexibilný. Na fotografiách uvádzame jedno z možných zostavení. Základ detskej izby je zostavený z tých najdôležitejších dielov, ktoré by nemali v izbe žiadne slečny chýbať. Kolekcia detského nábytku španielskeho výrobcu ponúka aj variantu pre školákov, chlapcov a to vo farebnom prevedení bielo-modrom. Ale výber jednotlivých dielov je iba a len na Vás.

 

     

 

Kolekcia detského nábytku Finland

Najčastejšie práve biely odtieň kupujeme pre vybavenie interiéru detskej izby školáčok alebo aj študentiek. A riešenie pre študentky sa priamo ponúka, pretože okrem klasickej postele s miestom na spanie 90x200 cm, možno zaobstarať aj pre dospievajúce dievčatá posteľ s miestom na spanie 140x90 cm. Vďaka širokému výberu aj ďalších dielov v kolekcii Infiniti, tak môžete váš návrh zostavovať do mnohých podôb s ohľadom na zodpovedajúci vek dieťaťa.

 

 

 

Odtieň dub, teda prevedenie detského nábytku z kolekcie je vhodný aj pre chlapcov, alebo študentov, väčšie deti, stačí zmeniť dekorácie. Čo potrebujú naše „veľké“ deti do detskej izby? Hovoríme takýmto pozmeneným návrhom študentskej izby a celkom iste sa od kráľovstva obývaného deťmi predškolského veku budú líšiť. Zmenia sa odtiene, bytové doplnky, zmiernia sa pestrofarebnosť, chlapci ustúpia od všade prítomnej modrej a dievčatá od obligátnej ružovej. Študentská izba je v každom ohľade už viac podobná našim spálňam, aspoň to by si dospievajúce deti priali. Jedným z mnohých návrhov na našich stránkach môže byť aj študentská izba z kolekcie nábytku Infinity.

 

 

 

Dúfame, že si určite vyberiete francúzsky detský nábytok pre vaše deti, ktorý je vo veľmi funkčnom dizajne s maximálnym využitím a za príjemnú cenu.