Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby z masívu v februári so zľavou

Mesiac február připadnul na detské izby z masívu a detské postele z masívu. Ponuka je široká a zľavy veľmi príjemné. Ak ste milovníkmi nábytku z dreva a plánujete kúpiť detskú izbu, možno vám príde naša ponuka práve vhod. Detský nábytok z dreva borovice patrí do ponuky nemeckého výrobcu. Vyberať môžete klasické zostavy detských izieb v prírodnom odtieni vlastného dreva ošetreného iba bezbervým, vodou riediteľným lakom, alebo môžete vyberať detské izby v príjemných, farebných odtieňoch. Častou voľbou výrobcu je tiež spojenie dreva borovice z mdf doskou. Čo všetko si teraz môžete zaobstarať ešte za výhodnejšiu cenu?

 

 

 

Klasické, štýlové detské izby z masívu

Ak ste milovníkmi dreva, pretože vás najviac osloví práve jeho odtieň a neželáte si drevo prekrývať farbou, potom zvolíte pravdepodobne klasickú detskú izbu. Drevo borovice vďaka transparentnému, bezbervému laku zachováva svoju pôvodnú podobu, lak má funkciu iba drevo chrániť pred mechanickým poškodením. Príkladom môže byť štýlová detská izba Alex, ktorá ponúka všetko potrebné. A ak hľadáte aj písací stôl z masívu pre školáka, ten si môžete vybrať samostatne z ponuky dielov podľa vašich potrieb.

 

      

 

Naše ilustračná fotografia ponúka klasickú zostavu s pôvodným zachovaním odtieňa borovice. Nemecký výrobca však upustil (a to je dobre) od mohutných, štýlových dielov nábytku a viac sa sústredil na jednoduchosť a moderný dizajn. Výsledkom je to, že detskú izbu z masívu si dnes môžete zaobstarať aj do panelákového bytu. Sme radi, že vám môžeme predstaviť práve masív nemeckého výrobcu, ktorý je známy svojou precíznosťou. Dosky dreva borovice naozaj masívne, dosahujúce hrúbku až 3,5 cm. Výrobca používa drevo bez kazov, riadne vysušené, povrch je hladký.

 

    

 

Kvalitné drevo zamedzuje tiež neskoršiej deformácii nábytku vplyvom zmeny teplôt v prostredí, alebo pôsobením vlhkosti v miestnosti, faktorom, ktorým sa nedá vyhnúť. A možno sa vám už stalo, že časom nebolo možné dovrieť šuplík, či dvere šatníkovej skrine nebolo možné zatvoriť. A to sa vám stane u lacného nábytku z nekvalitného, vlhkého dreva.

 

 

Moderné detské izby z masívu a mdf dosky

Aj pre túto kategóriu detských izieb sme pripravili akčnú ponuku. Návrhy sú ešte viac moderné a predovšetkým nie je tu ani pamiatky po prírodnom odtieni dreva borovice a to aj napriek tomu, že na výrobu nábytku samozrejme bolo použité. Ale nie pre všetky časti nábytku. Veľmi vhodne práve pre časti, ktoré sú vystavené najväčšiemu opotrebovaniu (pracovná doska stola), alebo ktoré vo farbe skrátka vyzerajú lepšie, použil výrobca mdf dosku. Taký príklad kombinácie dvoch materiálov môžeme uviesť na našich fotografiách. Musíme však upozorniť, že drevo nie je ošetrené klasickým, snehovo bielym odtieňom, ale transparentnou bielou, ktorá zachováva viditeľnú štruktúru dreva. A to je dobre.

 

 

Vďaka kombinácii dvoch materiálov je nábytok tiež viac funkčný, praktický. Písací stôl má sklápaciu dosku a pod ňou sa nachádza úložný priestor. Kontajner je na kolieskach a napríklad skriňa má posuvné krídla, ktoré len ťažko môžu byť z dreva. Posteľ ponúka miesto pre dve deti, ak do šuflíka umiestnite ďalší matrac. Ale tým najdôležitejším je, že nábytok má vďaka mdf doske väčšiu odolnosť voči mechanickému poškodeniu a ľahšiu údržbu. A zdravotná nezávadnosť je tu tiež zachovaná.

 

 

Uviedli sme len zlomok z toho, čo na našich stránkach môžete nájsť v ponuke. Ak teda plánujete obstaranie detskej izby a ste milovníkmi masívu, tiež ponuka nemeckého výrobcu môže byť dobrou voľbou. A v mesiaci februári navyše s našou príjemnou zľavou na tento druh nábytku.