Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské izby z masívu, v ktorých sa vaše deti nudiť nebudú!

Pravdepodobne sa zhodneme na tom, že sú deti stále, viac živšie, alebo nám to tak pripadá. Aj vy máte doma dieťa, alebo dokonca dve, tri, ktoré chvíľu neobsedí a potrebujú stále niečo robiť? Lenže vy by ste mali radi aj chvíľku pre seba a priali by ste si, aby si vaše deti dokázali aspoň nejaký čas pohrať vo svojej detskej izbe? Určite budú, keď im k tomu zariadite vhodné prostredie, detskú izbičku, ktorá bude naozaj detská, a kde budú mať veselé a farebné kráľovstvo.

 

Ako zariadiť ideálnu hravú detskú izbu?

Chcete vedieť, ako na to? Pozrite sa spolu s nami na novú kolekciu detských izieb z masívu, ktorú pripravili dizajnéri v Dánsku. Tí sa sústredili nielen na detský nábytok z masívu, ale aj na originálne dekorácie, ktoré podčiarknu celkový dojem z fantastickej detskej izby. Prináša celý rad hracích i funkčných prvkov, čo ocenia najmä rodičia, ktorí chcú zariadiť miestnosť pre svoje neposedné deti. Masívny nábytok je namorený do čistej a modernej bielej farby, ktorá je v súčasnej dobe veľmi trendy a možno ju doplniť akýmikoľvek farbami.

 

    

 

Ako zariadiť detskú izbu pre neposedné dievčatká?

Aj dievčatká dokážu pekne pocuchat nervy a mnohé z nich vyžadujú takú izbičku, ktorá sa stane jej súkromným palácom pre princezné, malé indiánky, milovníčky zvieratiek a prírody. Taký, v ktorom sa môžu skrášľovať aj poriadne vyvádzať. Dánsky výrobca veľmi dobre vie, že aj detské izby pre dievčatá by mali mať niekoľko hracích prvkov, kde sa dominantnou časťou stáva originálna detská posteľ. Tá môžete byť doplnená šmýkačkou, domčekom, látkou okolo lôžka, môže mať podobu postele z veží či inú. Takéto detské postele sú medzi deti obzvlášť obľúbené. Veľkou výhodou je možnosť demontovať v neskoršom veku hracie prvky, šmýkačku, vežu či iné, odstrániť látku a zostaviť klasickú posteľ pre veľkú slečnu. Pre zábavu neslúži len posteľ, ale aj dekorácie, ktoré sú naozaj podarené. Stačí ich len správne vybrať a využiť. Veľmi obľúbený baldachýn, po ktorom túži snáď každé dievčatko, nemusí byť nutne umiestnený nad posteľou, ale pokojne aj doprostred izby, kde poslúži ako stan. Zaobstarať môžete aj dekorácie z masívu do detskej izby a doplnky, ktoré rozvíjajú fantáziu. Jedná sa napríklad o zostavy detského nábytku na kreslenie a ďalšie ručné práce. Odtieň dekorácií je tiež veľmi vydarený. Dominujú, ako inak, než typické odtiene dievčenských farieb, ako je svetlo ružová, červená, ale aj zelená a modrá. Dekorácie s motívom kvetín, motýlikov a pod. Sú jasnou voľbou do izbičky pre dievčatko.

 

 

 

Ako zariadiť izbu pre neposedných chlapcov?

Nezabudli sme ani na chlapcov. Detské izby z masívu pre chlapcov majú rovnaký základ, ako tie pre dievčatá. Možno voliť rovnaký nábytok, s tým, že miestnosti dodajú ten správny chlapčenský ráz, iné dekorácie. Aj v tom je obrovská výhoda ponuky dánskeho výrobcu. Variabilita, moderný dizajn a pritom jednoduchosť. Obyčajnou zmenou dekorácií máte pocit, že je kolekcia úplne iná. Biele prevedenie v identickom dizajne sa hodí aj pre chlapčenské izby.
Zmenu ponúkajú už spomínané dekorácie, ktorým dominuje modrá alebo zelená farba v niekoľkých odtieňoch. Opäť je výsledkom veľmi príjemný kontrast. Hracie prvky sú tiež podobné a dekoráciami je možné izbičku vybaviť do určitého štýlu. Napríklad pre námorníka, pilota, astronauta a pod.

 

 

 

Ako už bolo povedané, veľkou prednosťou nábytku je dizajn, ktorý sa hodí, ako pre chlapcov, tak dievčatá. Vďaka tomu môžete zariadiť jednu izbičku pre viac vašich nezbedníkov, hoci sú opačného pohlavia. Pritom bude všetko krásne zladené a harmonické. Každý môže mať všetko vo svojom priestore to svoje, s tým, že téma sa môže líšiť.

Dánsky výrobca ponúka úplne nový spôsob pre zariaďovanie interiérov detských izieb. Spomenúť je potreba aj kvalitu nábytku a dekorácií, na ktoré je poskytovaná záruka od 3 do 5 rokov. Ako sa tieto izbičky páči vám? Ak moc, potom máte jedinečnú šancu si ich zaobstarať iba na e-shope www.nabytek-aldo.sk. Zavítajte do kategórie detské izby z masívu a vyberajte zariaďovacie predmety pre detskú izbu vašej neposedné ratolesti.