0
Infolinka: +420 777 761 549 (po-ne 8:00 - 18:00)
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
Doprava zadarmo

Detské izby z masívu

Zariaďte deťom izbu z masívu. Prečo? Nábytok z dreva, či už akéhokoľvek je predovšetkým ekologický. Ale možno by ste sa divili, čo ďalšieho taký nábytok môže ponúknuť. Drevo ako materiál, v prípade ponuky nemeckého, dánskeho a belgického výrobcu sa… celý popis

Potrebujete poradiť?
Prodejce
+420 777 761 549
Po - Ne 8:00 - 18:00

Detské izby z masívu

Zariaďte deťom izbu z masívu. Prečo? Nábytok z dreva, či už akéhokoľvek je predovšetkým ekologický. Ale možno by ste sa divili, čo ďalšieho taký nábytok môže ponúknuť.

Drevo ako materiál, v prípade ponuky nemeckého, dánskeho a belgického výrobcu sa jedná predovšetkým o drevo borovice, má tiež relaxačné účinky. Kúsok prírody v pretechnizovanej dobe určite nie je na škodu. Taktiež dizajn, ktorý patrí k úplne odlišným, prispieva k určitej harmónii. V ponuke detských izieb z masívu, ktoré u nás nájdete, je však príjemné to, že aj pri zachovaní povestného štýlového dizajnu, sú diely veľmi praktické a funkčné. Možno vás prekvapí množstvo úložných priestorov u detských postelí, alebo prevedenie písacích stolov. Ale sami skúste porovnať rozdiely designov medzi štýlovým a moderným zariadením interiéru v detskej izbe. A ponuku detských izieb z masívu sme pre rýchlejšiu orientáciu rozdelili ešte do dvoch skupín, detské izby z masívu pre dievčatá detské izby z masívu pre chlapcov.

Novinky do schránky
Zasielame iba 2x mesačne. Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.