Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské jedálenské stoličky tak, ako je možná nepoznáte

Medzi už dnes tradičné potreby do výbavičky pre bábätko, patrí detská jedálenská stolička. Je potrebná, praktická a predovšetkým pre bábätko bezpečná. Detská jedálenská stolička je doplnkom, ktorý sa rozhodne oplatí, vaše bábätko sa naučí správne sedieť a pri jedle bude mať pohodlie. Na detské stoličke sa naozaj nesnažte ušetriť a už vôbec nenahradzujte detskú jedálenskú stoličku tak, že na klasickú jedálenskú stoličku pre dospelého umiestnite niekoľko vankúšov. Je to veľmi nebezpečné pre bábätko. Každá detská stolička má za cieľ predovšetkým bezpečnosť bábätka. Nemecký výrobca navyše ponúka také detské stoličky, ktoré hneď po narodení bábätka využijete ako jedálenskú stoličku, po tej ako klasickú detskú stoličku pre predškoláka, neskôr ako detskú stoličku k písaciemu stolu pre školáka a na samotný záver, ako stoličku pre študenta, dospelú osobu, pretože stolička má nosnosť až 90 kg. Nemecký výrobca tak ponúka možnosť, ako ušetriť nemalé finančné prostriedky tým, že od narodenia bábätka, až po jeho dospelosť používate stále rovnakú stoličku a to je možné aj vďaka vysokej kvalite. Ak vás nebaví kupovať detský nábytok len na niekoľko mesiacov, čo je časté predovšetkým u potrieb pre bábätká, dnes máte možnosť aj nábytok pre bábätko využívať niekoľko rokov. Stačí len zaobstarať multifunkčný systém, ktorý môžete využívať na maximum.

Detská jedálenská stolička od narodenia, až po dospelosť

A ako vôbec taká detská stolička vyzerá a ako ju možno využívať? Nemecký výrobca ponúka detskú stoličku, ktorú možno dať do štyroch polôh. Tým ako stoličku nastavíte, takým spôsobom ju využívate. Keď sa bábätko narodí, sedadlo je v najvyššej možnej polohe a navyše je tu bezpečnostná zábrana, aby dieťa zo stoličky nespadlo. Keď je bábätko už väčšie, sedák znížite a zábranu odstránite. Keď je dieťa školopovinné, sedák opäť znížite a odstránite aj opierku nôh, ktorá už stráca zmysel. Posledným krokom je poloha stoličky, už pre dospelú osobu. Všetko najlepšie načrtnú naše ilustračné fotografie.Systém, ktorý u tejto detskej stoličky nemecký výrobca ponúka, je veľmi praktický a funkčný. Detská stolička, poťažmo tiež stolička pre dospelú osobu je veľmi kvalitná, vyrobená z dreva borovice. Povrchová úprava vodou riediteľným lakom, detská stolička je tak 100% prírodným produktom. V ponuke nájdete hneď niekoľko odtieňov tejto detskej stoličky, avšak biela patrí už tradične k tým najobľúbenejším. V ponuke stoličiek tiež nájdete hneď niekoľko variantov, lacnejšie, drahšie, tie ktoré využijete naozaj len po dobu, kedy je vaše dieťa bábätkom. Záleží teda na vás, ktorú si vyberiete. Či klasickú detskú stoličku len s možným využitím na dva, či tri roky, alebo stoličku, ktorú si jednoducho ponecháte na ďalšie využitie. Ponuka je naozaj veľmi lákavá aj nízkou obstarávacou cenou.Detská jedálenská stolička je bezpečná pre vaše bábätko

Ako sme spomenuli hneď v úvode, nepodceňuje obstaranie detské jedálenské stoličky, je naozaj tým najbezpečnejším spôsobom, ako vaše bábätko nakŕmiť. Ďalšou výhodou tiež je, že bábätko, či skôr už batoľa, môžete v jedálenské stoličke nechať sedieť, bez toho aby ste u neho museli byť. Samozrejme musíte byť blízko. Ale ak napríklad potrebujete v kuchyni zrovna niečo uvariť, dáte bábätku nejaké jedlo na hranie, aby sa samo učilo kŕmiť a vy si môžete v pokoji urobiť svoje. Bábätko aj s bezpečnou stoličkou je stále pri vás, teda blízko. Ale ako spoznať, ktorá detská jedálenská stolička je bezpečná. Tak predovšetkým detská stolička musí mať certifikát bezpečnosti, ktorý si vždy u predajcu nábytku vyžiadajte. Ak je k dispozícii certifikát bezpečnosti a kvality, máte vyhrané. Môžete mať istotu, že stolička pre vaše bábätko naozaj bezpečná je.Okrem jedálenských stoličiek pre bábätko, ponúka nemecký výrobca tiež postieľky, ktoré možno využítvat dlhšie, než len po danú dobu, kedy je vaše dieťa malé. Až bábätko postieľke odrastie, môžete ju premeniť na klasickú posteľ a máte zaistené spanie pre vaše dieťa nie na tri roky, ale šesť rokov. Nemecký výrobca ponúka detský nábytok v samostatných dielach, ktorý osloví najmä tých z vás, ktorí nemáte v pláne zariaďovať pred narodením bábätka kompletnú detskú izbu, ale volíte radšej postieľku umiestnenú v spálni. Detskú izbu môžete zariadiť až v momente, kedy je vaše dieťa väčšie a spoznáte, čo má rado, ktoré farbičky sa mu páči a to už môže byť akýmsi pomyselným vodítkom k tomu, ako vybaviť už detskú izbu pre školáka. Ponuka je rozhodne veľmi široká a možnosti celá rada.