Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské písacie stoly pre Vašich školákov

A je to tu! Za týždeň začína Vašim deťom škola a veľa z Vás uvažuje o kúpe nového písacieho stola. Či už máte doma prváčika a zariaďujete detskú izbu, alebo Vaše dieťa má už písací stôl nevyhovujúci, pre Vás všetky máme ponuku písacích stolov na našom portáli.

 

Jednoduché písacie stoly

Detský písací stôl na prvej fotografii, v trendy dizajne a príjemných odtieňov bielej s šedou vytvára pri písacom stole originalitu. Materiálom je umývateľná mdf doska, ktorú francúzsky výrobca doplnil efektným prelisom priamo do materiálu. Za zmienku stojí tiež úchytka, netypická, určite vytvárajúca tiež originálny dizajn. Na druhej fotografii Vám predstavíme detský písací stôl Biotiful, tiež francúzskeho výrobcu, ktorého design je určený skôr pre chlapcov, pre svoj modrý odtieň, tzv. pacifická modrá v spojení s prírodným svetlým dubom patrí k obľúbeným. Detský písací stôl Spring s jednou zásuvkou, skrinkou a modernou úchytkou ponúka jednoduchý, ale praktický dizajn.

 

Psací stůl Teo grafit    Psací stůl Biotiful

 

 

Písacie stoly s nadstavcami, obľúbené herné stoly

Ponuka trendy herných počítačových stolov vás rozhodne osloví, možno mnohých z vás inšpiruje. V kategórii predstavujeme herné počítačové stoly od francúzskych výrobcov od lacnejších po tie viac sofistikované, portugalského výrobcu, ale aj nemeckého a tak ponuka je určite rôznorodá. Všetky počítačové stoly však majú jedno spoločné a to základný odtieň čiernej. Niektoré z týchto trendov stolov sú doplnené ešte červeným, zeleným a obľúbeným modrým odtieňom, niektoré zase ponúkajú ľad osvetlenia. Dospievajúce deti si u nás určite vyberú svoj „trend“. A samozrejme, že u nás nájdete k týmto stolom taktiež vhodné, komfortné stoličky.

 

Psací stůl Game   Psací stůl Fosk

Detské stoly na Aldu dodržiavajú odporúčanú výšku stola pre zdravý vývoj dieťaťa. Štandardným vybavením stola je už pojazd na klávesnici. Materiál, z ktorého detské písacie stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív.