Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské písacie stoly pre Vašich školákov

A je to tu! Za týždeň začína Vašim deťom škola a veľa z Vás uvažuje o kúpe nového písacieho stola. Či už máte doma prváčika a zariaďujete detskú izbu, alebo Vaše dieťa má už písací stôl nevyhovujúci, pre Vás všetky máme ponuku písacích stolov na našom portáli.

Detský písací stôl Factory

 

Jednoduché písacie stoly

Detský písací stôl Factory na prvej fotografii, v trendy dizajne a príjemných odtieňov bielej s šedou vytvára pri písacom stole originalitu. Materiálom je umývateľná mdf doska, ktorú francúzsky výrobca doplnil efektným prelisom priamo do materiálu. Za zmienku stojí tiež úchytka, netypická, určite vytvárajúca tiež originálny dizajn. Na druhej fotografii Vám predstavíme detský písací stôl Spring, tiež francúzskeho výrobcu, ktorého design je určený skôr pre chlapcov, pre svoj modrý odtieň, tzv. pacifická modrá v spojení s prírodným svetlým dubom patrí k obľúbeným. Detský písací stôl Spring s jednou zásuvkou, skrinkou a modernou úchytkou ponúka jednoduchý, ale praktický dizajn.

Detský písací stôl Spring

 

Písacie stoly s nadstavcom

Písací stôl Kurt pre svoje spracovanie sa hodí predovšetkým do malých priestorov detskej izby, kde Vám poskytne veľa úložných priestorov. Ponuka písacieho stola Kurt, francúzskeho výrobcu, upúta na prvý pohľad riešením pracovného priestoru. Nadstavec dáva možnosť väčšieho využitia plochy na pracovnej doske a ďalšou súčasťou stola je pojazd na klávesnici a miesto pre počítačovú jednotku. Písací stôl z kolekcie detského nábytku Kurt v odtieni svetlý buk vyrobený z mdf dosky, ktorá je veľmi jednoduchá na údržbu.

Písací stôl Kurt

Detské stoly na Aldu dodržiavajú odporúčanú výšku stola pre zdravý vývoj dieťaťa. Štandardným vybavením stola je už pojazd na klávesnici. Materiál, z ktorého detské písacie stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.