Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postele, ktoré vás rozhodne prekvapí

Musíme úprimne povedať, že dizajn detského nábytku, je rok od roku krajší a ponuka nových kolekcií detského nábytku od belgického výrobcu, vás o tom rozhodne presvedčí. Či skôr dúfame, že vás o tom presvedčí náš dnešný článok. Detské postele, ktoré prekvapia podobou v tvare domčeka, ale aj detská posteľ, ktorá rotuje okolo svojej osi a ponúkne vášmu dieťaťu miesto na spanie aj písací stôl zároveň. Dômyselné designy, ktoré veľmi šetria miesto a tak nové kolekcie osloví rodičov, ktorí v detskej izbe musí zápasiť s každým centimetrom v miestnosti. Ale všeobecne aj bez dômyselnosti sú detské postele na pohľad naozaj veľmi príjemné, až elegantné.

Multifunkční dětská postel Reverse

Detská posteľ do malého interiéru

Detská posteľ, ktorú vám teraz predstavíme z kolekcie Denver, je naozaj svojim dômyselným dizajnom unikátna a je to vôbec prvýkrát, čo je vôbec takýto dizajn k dispozícii. Detská posteľ v jednom ponúka lôžko na spanie, ale aj písací stôl. Ako lôžko, tak písací stôl rotujú okolo osi a tak cez deň dieťa používa písací stôl a na noc otočí do miestnosti lôžkom. Čo ale najviac prekvapí je skutočnosť, že pri otáčaní nemusíte z písacieho stola nič schovávať. Knižky, učebnice a iné predmety môžete nechať na pracovnej doske stola, nič z toho vám pri manipulácii z lôžkom nespadne.Patrová postel Heavy

Na prvej ilustračnej fotografii je detská posteľ v pozícii spania, na druhej fotografii je natočená do pozície s písacím stolom, teda na písanie a učenie. Prvá fotografia taktiež predstavuje, ako môžu byť veci na pracovnej doske stola pekne umiestnené pod lôžkom, nič nemusíte meniť, premiestňovať. Systém využívania detskej postele je v tom, že ako stôl, tak lôžko rotujú okolo osi a tak veľmi jednoduchou manipuláciou docielite zmeny. Príjemný biely odtieň, moderný dizajn a podľa nášho názoru s ohľadom na kvalitu a využitie detské postele aj veľmi príjemná obstarávacia cena. Detskú posteľ možno využiť pri zariaďovaní ako detskej izby dievčaťa, tak detskej izby chalana, stačí len vhodne zvoliť doplnky a dekorácie. Detská posteľ má aj certifikát Európskej únie, je bezpečná predovšetkým s ohľadom na spôsob manipulácie s lôžkom.

Detské postele v netradičnom tvare

Ak máte ešte malé deti, napríklad predškolského veku, určite im urobíte radosť zaobstaraním detské postele v tvare domčeka s oknami. Aj taký dizajn tento rok belgický výrobca v nových kolekciách ponúka a to veľmi elegantný. Detská posteľ vyrobená z dvoch materiálov a to MDF dosky v bielom odtieni a masívu v prírodnom odtieni dreva borovice. Detskú posteľ v tvare domčeka môžete zaobstarať pre jedno dieťa, alebo so zásuvkou ako prístelkou pre dve deti. Unikátny dizajn, ktorý si vaše deti zamilujú.

Dětská postel s klouzačkou Tobo

 

Sami na základe uvedených fotografií posúďte, či sa vám posteľ páči, za nás rozhodne. Jednoduché, čisté línie dokážu z detskej izby vytvoriť originálny interiér. Navyše deti také typy postelí milujú. Ponuka nových dizajnov je veľmi široká a obsiahla, dnes sme vám predstavili len zlomok z toho, na čo sa na našich stránkach môžete tešiť. Kvalita a dizajn, ktoré dokážu vytvoriť originálny interiér je našu doménou a nové dizajny pre vás budeme aj naďalej hľadať. Belgický výrobca sa venuje výrobe iba detského nábytku a tak vie, čo vaše deti naozaj potrebujú.