Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postele pre viac detí

Ponuka poschodových postelí pre detskú izbu, teda jej vybavenie je na portáli www.nabytok-aldo.cz, je veľmi široká. Detské poschodové postele ponúkame nielen vyrobené z masívu, ale aj laminátu. Môžeme ich všeobecne zaradiť do kategórie ekologického nábytku, ktorý je predsa práve pre deti najlepší. Poschodové postele majú veľmi trendy dizajn, niektoré ponúkajú až tri miesta na spanie a úložný priestor v podobe šuplíkov na kolieskach. A aký materiál uprednostníte vy, to už necháme na vás.

Moderné poschodové postele pre deti z laminátu

Moderné nie až tak designom, to na mysli nemáme. Dizajn detských poschodových postelí je skôr veľmi multifunkčný. A ak máme byť úprimní, na nábytku Aldo sa skôr prikláňame k poschodovým posteliam vyrobeným z laminátu, alebo mdf dosky. Pýtate sa prečo? Sú rovnako zdravotne nezávadné ako z masívu, ale design je oveľa viac praktický.

 

Patrová postel Bibliobed    Dětský pokoj s patrovou postelí Bo7 graphit

 

 

Multifunkčné detské poschodové postele pre menšie aj väčšie deti. Poschodové postele so schodíkmi vhodné pre menšie priestory a izbičky s variantom pre 2, ale pokojne aj 3 deti. Poschodové postele majú množstvo úložných priestorov a hodia sa nielen na spanie, ale aj zábavné hry.

 

Patrová postel Matt pink


Máme veľmi širokú ponuku postelí francúzskych výrobcov, kde je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a hlavne bezpečnosť detí. Predstavujeme návrhy najrôznejších farieb a prevedení. Od postele pre jedno dieťa, keď v spodnej časti je napríklad písací stôl. Cez poschodové postele pre dve deti a dokonca aj pre tri deti. Medzi veľmi obľúbené patria detské poschodové postele multifunkčné.

 

A teraz tie sľúbené poschodové postele z masívu

Unikátnu ponuku poschodových postelí z masívu prináša na stránky nábytok Aldo belgický a dánsky výrobca. Vyberať môžete z mnohých designov a niekoľkých odtieňov. Poschodové postele pre jedno, dve aj tri deti od predškolského až študentského veku.

 

    

 

Obľúbené sú poschodové postele pre jedno dieťa, kedy pod vyvýšeným lôžkom v takto vniknutom priestore môžete umiestniť písací stôl, komodu, regál či iný nábytok. Všetky poschodové postele však majú jedno spoločné a to zábranu okolo horného lôžka aj úsporu miesta v interiéri detskej izby a to sa výrobcovi dômyselným dizajnom podarilo. A čo vy? masív, alebo laminát?