Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postele s 50% zľavou, limitovaná edícia

Nie je vždy pravidlom, že to čo je v zľave a to veľké sa nám zrovna hodí či páči. Ale s limitovanou ponukou nemeckého výrobcu až na tri typy detských postelí sa vám možno trafíme do vkusu. Pre sychravé jesenné dni aspoň niečo pre zlepšenie nálady. Jedná sa ale o limitovanú edíciu a tak ak nechcete akčnú ponuku prepásť, je potrebné sa poponáhľať. Zľava rozhodne stojí za to, ušetríte až polovicu obstarávacej ceny, keďže ide o zľavu vo výške až 50%. A v ponuke je detská posteľ pre dievča, detská posteľ pre chlapca i poschodová posteľ pre súrodencov. Ponuka detského nábytku za skvelé ceny je široká a tak keď sa vám nebude páčiť nič z našej limitovanej edície, sú tu aj ďalšie produkty za bezkonkurenčné ceny.

 

Detské postele z masívu stále obľúbené

Do limitovanej edície detských postelí s 50% zľavou zaradil nemecký výrobca aj postele z dreva borovice. Môžete si vybrať z dvoch odtieňov a to prírodné, kedy je ako povrchové úpravy použili iba bezfarebného ekologického, laku pre zachovanie reálnej podoby dreva borovice, alebo je použitý odtieň transparentné biele. Nejedná sa o snehovo biely odtieň, ale je tu ešte trochu znateľná štruktúra dreva. Prírodný odtieň sa často stáva súčasťou vybavenia interiéru detskej izby pre chlapca a biely odtieň zasa súčasťou vybavenia interiéru detskej izby dievčatá. Ale samozrejme, že je možné využiť akýkoľvek odtieň pre oba interiéry, všetko záleží na vašom vkuse a predstavách. Postele z masívu pre deti majú zaoblené hrany a to je veľmi dobre, drevo borovice je riadne vysušené a bez kazov, čím výrobca zabránil neskoršie deformáciu dosiek vplyvom prostredia.

Navyše detský nábytok z masívu a nehovoríme tu len o posteliach je spôsobom, ako zabezpečiť dieťaťu zdravotne nezávadné prostredie. V tejto kategórii tak z dreva borovice môžete zaobstarať písací stôl, komodu, regál, alebo šatníkovú skriňu a vybaviť týmto ekologickým nábytkom celú detskú izbu. Navyše ku každej z nami ponúkaných detských postelí môžete kúpiť aj rad dekorácií a doplnkov, alebo príjemné detské obliečky. Postele z masívu na fotografiách sú lacným riešením miesta na spanie pri zachovaní kvality. Bezkonkurenčné ceny bolo docielené tiež nenáročným na výrobu dizajnom. Ale vieme, že účel svätí prostriedky. Ak zaobstaráte do tejto postele z masívu ešte kvalitný matrac, máte postarané. Spanie pre dieťa od troch do osemnástich rokov, v cene vrátane roštu tiež z masívu. Priestor na spanie má veľkosť 90x200 cm a nosnosť až 100 kg. Pre deti ako predškolského veku kedy rozmerom detskej postieľky už odrastú, tak deti školopovinných.

 

Dětská patrová postel, řešení pro dvě děti

Navyše ako výrobného materiálu bolo použité kovu a tak poschodová posteľ je takmer nerozbitná. Nemecký výrobca aj túto kvalitnú kovovú poschodovú posteľ zaradil do ponuky tovaru so zľavou až 50%. V cene poschodovej postele sú dva rošty tiež z kovu. Aj tu bol kladený veľký dôraz na kvalitu poschodové postele, hrany opäť zaguľatené a zábrana okolo horného lôžka je dostatočne vysoká na to, aby ste nemuseli mať strach o vaše dieťa.

Dizajn poschodové postele možno zaradiť do kategórie moderného nábytku. Obstarávacia cena postele bez zľavy je viac než príjemná a po zľave naozaj bezkonkurenčná. Biely odtieň je najobľúbenejší pre poschodové postele, ktorých ponuka je rovnako veľmi široká. Tiež si môžete vybrať zo širokej ponuky detského nábytku v bielom prevedení a nemusí to byť nutne nábytok z kovu. Veľmi dobre spolu ladia napríklad kov v spojení s drevom, alebo laminátom. A možno, že pre vybavenie detskej izby vašich dvoch detí sa vám práve podarí nájsť takmer všetko v akcii. Skrátka nábytok Aldo pripravuje nábytok za zvýhodnené ceny pravidelne a tak je ponuku, ktorá sa každý týždeň aktualizuje a mení, jednoducho sledovať. A čokoľvek si u nás vyberiete, vždy vám nábytok privezieme až k vám domov úplne zadarmo.