Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postieľky alebo izby?

Čakáte nového človiečika do rodiny a riešite, akúdetskú postieľku Vášmu bábätku zaobstarať, aby bola nielen moderná, ale hlavne spĺňala podmienky bezpečnosti? V dnešnej ukážke, Vám predstavíme úplné novinky v oblasti dizajnu a to detské postieľky od nášho francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka nielen ojedinelý dizajn, ale hlavne kvalitu certifikovanú pre Európskou úniou a zdravotnú nezávadnosť.

Detská postieľka Comptine P54.601-400

 

Detská postieľka

Detská postieľka na prvéj fotografii, je jedným z mnohých dielov kolekcie detského nábytku Comptine pre bábätká. Na prvý pohľad Vás určite zaujme prepracovaný dizajn a príjemný je tiež vodoznak v jej čele v podobe psie labky a nezvyčajné odtiene hnedej. Medzi veľmi vyhľadávané detské postieľky patrí v posledných rokoch tie, ktoré tiež ponúkajú úložný priestor, ktorý práve postieľka Comptine ponúka v podobe šuplíku. Rovnako postieľka ponúka jednoduchú manipuláciu vďaka kolieskam, ktoré sú samozrejme vybavené poistkou proti samovoľnému posunu. Postieľka má ABS hrany, čo znamená, že všetky hrany sú oblé, aby nedošlo k zraneniu. Samozrejmosťou je polohovateľný rošt a posuvné bočnice. Vybrať si môžete aj druhú postieľku v odtieni dub-biela a ak nepotrebujete úložné priestory, tak bez šuplíku. Ako si môžete všimnúť, tak francúzsky výrobca ponúka kvalitu a dizajn, ktorý u nás stále chýba.

Detská postieľka Comptine P53.601

 

Postieľka alebo izba

Detská postieľka-izba Kirsten P28.605

Veríte, že s tejto originálnej postieľky zostavíte neskôr detskú izbu? Samotná postieľka ponúka veľké množstvo úložných priestorov, oblé hrany, žiadny z rohov nie je ostrý a zakončenie je pomocou ABS hrán. Polohovateľný rošt, posuvná bočnica a pevný prebaľovací pult pre zachovanie bezpečnosti sú ďalšie výhody tejto postieľky. Namietate, že cena u tejto postieľky je príliš vysoká? Mýlite sa! Keď si vezmete, že demontážou postieľky získate klasickú detskú posteľ pre matrac 90x200 cm, vrátane roštu, šuplík pod posteľ, nočný stolík, komodu, regál a knižnicu, tak sa cena teda určite nezdá vysoká, vzhľadom na to, že získate kompletnú detskú izbu . Ako prvý prišiel s dizajnom týchto kompaktných detských postieľok francúzsky výrobca, ktorého vďaka úzkej spolupráci môžeme na našom trhu predstaviť aj my, Nábytok Aldo.

Detská izba Kirsten P28605-405

Francúzsky detský nábytok s certifikáciou zabezpečujúci zdravotnú nezávadnosť a potvrdzujúci vysokú kvalitu, to je nábytok, ktorý sme Vám dnes predstavili.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.