Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postieľky alebo izby?

Čakáte nového človiečika do rodiny a riešite, akú detskú postieľku Vášmu bábätku zaobstarať, aby bola nielen moderná, ale hlavne spĺňala podmienky bezpečnosti? V dnešnej ukážke, Vám predstavíme úplné novinky v oblasti dizajnu a to detské postieľky od nášho francúzskeho výrobcu, ktorý ponúka nielen ojedinelý dizajn, ale hlavne kvalitu certifikovanú pre Európskou úniou a zdravotnú nezávadnosť.

 

 

Detská postieľka

Detská postieľka na prvéj fotografii, je jedným z mnohých dielov kolekcie detského nábytku Comptine pre bábätká. Na prvý pohľad Vás určite zaujme prepracovaný dizajn a príjemný je tiež vodoznak v jej čele v podobe psie labky a nezvyčajné odtiene hnedej. Medzi veľmi vyhľadávané detské postieľky patrí v posledných rokoch tie, ktoré tiež ponúkajú úložný priestor, ktorý práve postieľka Comptine ponúka v podobe šuplíku. Rovnako postieľka ponúka jednoduchú manipuláciu vďaka kolieskam, ktoré sú samozrejme vybavené poistkou proti samovoľnému posunu. Postieľka má ABS hrany, čo znamená, že všetky hrany sú oblé, aby nedošlo k zraneniu. Samozrejmosťou je polohovateľný rošt a posuvné bočnice. Vybrať si môžete aj druhú postieľku v odtieni dub-biela a ak nepotrebujete úložné priestory, tak bez šuplíku. Ako si môžete všimnúť, tak francúzsky výrobca ponúka kvalitu a dizajn, ktorý u nás stále chýba.

 

   

 

 

Postieľka alebo izba

Veríte, že s tejto originálnej postieľky zostavíte neskôr detskú izbu? Samotná postieľka ponúka veľké množstvo úložných priestorov, oblé hrany, žiadny z rohov nie je ostrý a zakončenie je pomocou ABS hrán. Polohovateľný rošt, posuvná bočnica a pevný prebaľovací pult pre zachovanie bezpečnosti sú ďalšie výhody tejto postieľky. Namietate, že cena u tejto postieľky je príliš vysoká? Mýlite sa! Keď si vezmete, že demontážou postieľky získate klasickú detskú posteľ pre matrac 90x200 cm, vrátane roštu, šuplík pod posteľ, nočný stolík, komodu, regál a knižnicu, tak sa cena teda určite nezdá vysoká, vzhľadom na to, že získate kompletnú detskú izbu . Ako prvý prišiel s dizajnom týchto kompaktných detských postieľok francúzsky výrobca, ktorého vďaka úzkej spolupráci môžeme na našom trhu predstaviť aj my, Nábytok Aldo.

 

    

 

Francúzsky detský nábytok s certifikáciou zabezpečujúci zdravotnú nezávadnosť a potvrdzujúci vysokú kvalitu, to je nábytok, ktorý sme Vám dnes predstavili.