Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské postieľky nemeckého výrobcu za bezkonkurenčnú cenu

Lacné vždy neznamená nekvalitné. Bezkonkurenčné ceny u detských postieľok pre bábätká, docielil nemecký výrobca veľmi jednoduchým dizajnom, ktorý možno mnohí z vás ešte pamätajú. Skrátka a jednoducho klasická detská postieľka. Vybrať si môžete z niekoľkých dizajnov a odtieňov, najlacnejšie postieľky potom neponúkajú žiadne funkcie navyše, slúžia "len" na spanie. Ale ak nemáte v pláne pred narodením bábätka zariaďovať detskú izbu a chcete mať bábätko neustále pri sebe, potom klasická, cenovo dostupná postieľka pre umiestnenie prevažne do spálne, je ideálnym riešením. Výrobca ponúka všetky typy postieľok z masívu, konkrétne z dreva borovice, postieľky sú tak 100% prírodným produktom. Aj napriek nízku cenu majú možnosť umiestniť rošt do troch polôh a možno odobrať buď tri, alebo päť bočných latiek. Drahšie postieľky sú potom skladacie, alebo s možnosťou rozloženia na klasickú posteľ, máte tak zaistené spanie dieťaťa od narodenia, do piatich, až šiestich rokov. Je to samozrejme individuálne podľa vzrastu dieťaťa. Ale poďme si jednotlivé postieľky za veľmi príjemnú obstarávaciu cenu postupne predstaviť.

Klasická detská postieľka, funkcia iba spanie

Klasickou detskou postieľkou rozumieme tú, ktorá už neponúka okrem miesta na spanie žiadnu ďalšiu funkciu. Takéto prevedenie postieľky pre bábätko patrí k najlacnejším a často sa vyhotovuje aj ako náhradné miesto na spanie napríklad, keď často jazdíte na chalupu, alebo keď vám bábätko stráži stará mama. Postieľka je natoľko cenovo dostupná, že si môžete dovoliť naozaj mať postieľky dve. Trebárs jednu takú dizajnovú a druhú lacnejšiu pre ďalšie potreby. Postieľka, ktorú vám teraz predstavujeme je ideálna aj v prípade, že nechcete zariaďovať detskú izbu a chcete mať postieľku na nejaký čas pri sebe v spálni. Potom je naozaj škoda utrácať za nejaké drahé prevedenie postieľky.

Materiál dreva borovice a povrchová úprava vodou riediteľným, samozrejme zdravotne nezávadným lakom, robí z postieľky 100% prírodný produkt. Postieľka ponúka tri možné polohy roštu, možno odobrať aj bočné latky a rozmer miesta na spanie máte na výber buď 60x120 cm, alebo 70x140 cm. Klasika, ktorá môže ponúknuť veľmi príjemnú cenu.

Detská postieľka s možnosťou rozloženia na posteľ

Ak zaobstaráte detskú postieľku s možnosťou neskoršieho rozloženia na klasickú posteľ, získate tak miesto na spanie pre dieťa do piatich, až šiestich rokov. Záleží na vývoji a vzrastu dieťaťa, je to veľmi individuálne. Zaobstarať takú postieľku je ideálne, keď chcete jednu etapu vybavovaní detskej izby preskočiť a radšej finančné prostriedky ušetriť už na vybavenie detskej izby dieťaťa školou povinné. Ďalšou výhodou a možnosťou premeny postieľky na posteľ je to, že dieťa si veľmi nenásilnou a predovšetkým potom tiež bezpečnou formou privykne na spanie v klasickej posteli, bez postranných bočníc. Naviac je zachovaný aj po premene postieľky na posteľ rozmer miesta na spanie a tak sa dieťa necíti stratené vo veľkej posteli. Je to určite menej násilný prechod z postieľky na posteľ.

Aj tu ponúka nemecký výrobca tri možné polohy roštu a odstránenie bočných lát. Premena je veľmi jednoduchá a rýchla a navyše, ak plánujete druhé dieťa, klasickú posteľ zase späť zložíte na postieľku a staršiemu z detí už zaobstaráte veľkú posteľ pri zariaďovaní detskej izby pre školáka. Identický dizajn postieľok výrobca ponúka vždy v odtieni buk ako je na fotografii, alebo bielom, alebo v kombinácii oboch spomínaných odtieňov.

Cestujete, potrebujete postieľku premiestňovať?

Potom vám môžeme ponúknuť skladaciu, cestovnú postieľku. Tá je ideálna napríklad pre tých rodičov, ktorí bývajú na dome a majú záhradu. Veľmi ľahko premiestnite postieľku na záhradu, keď je pekne, alebo po celom dome. Postieľka sa veľmi ľahko a rýchlo zloží aj rozloží a je umiestnená na pojazdoch, samozrejme s poistkou proti samovoľnému posunutiu.