Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské potreby pre bábätká vo vysokej kvalite značky Roba

Pre bábätko je potrebné ešte pred narodením a niektoré veci, až po narodení, zaobstarať vždy v tej najväčšej kvalite. A ak máme predstaviť detské potreby pre bábätká, tak sme zvolili nemeckú známu značku Roba, ktorá je všeobecne známa a uznávaná predovšetkým pre kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a dizajn. Samozrejme, že všetko z širokej ponuky produktov tohto nemeckého výrobcu s dlhoročnou tradíciou, je opatrené radom certifikátov. Dnes chceme túto známu značku detských potrieb pre bábätká, až pre deti do štrnástich rokov predstaviť. Nejedná sa len o nábytok ako taký, ale celý rad najrôznejších doplnkov, ktoré sú veľmi praktické a nápomocné a pri niektorých "vychytávok" sme ani donedávna nevedeli, že existujú. Ucelená ponuka kolekcie detských potrieb detského nábytku bude dnes zameraná na deti od narodenia do piatich rokov.

Detské potreby pre bábätko

Čo vlastne sú detské potreby pre bábätko? Pre nastávajúce mamičky, ktoré čakajú prvý prírastok do rodiny, to je veríme určite zložité vybrať a hlavne dnešné ponuky ponúkajú aj veci, ktoré sa tvária ako potrebné, ale zase, až tak k potrebe nie sú. Rozhodne ak sa práve chystáte zaobstarať výbavičku pre bábätko, tak medzi zásadné patrí vybavenie detskej postieľky, čím máme na mysli prestieradlo, prikrývku a bezpečnostné lemovanie okolo postieľky. V prvom roku života by bábätko nemalo spať na vankúši, ten sa odporúča až v druhom roku života. Ďalej potrebujete spací vak na bábätko, samozrejme rad oblečenia, ale aj podložku na prebaľovací pult, bábätko by tiež malo mať svoje uteráčiky. Z nábytku to je už spomínaná detská postieľky a zásadný je prebaľovací pult a komoda, či šatníková skriňa na oblečenie. Nemusíte zariaďovať ak nechcete celú detskú izbu so všetkým a nemusíte napríklad zhotovovať baldachýn nad postieľku, alebo vak na plienky. Všetko sa dá vyriešiť iným spôsobom. V neskoršom veku bábätka budete mať väčšiu potrebu obstarania hračiek a tiež v prvom roku života nastane chvíľa na obstaranie detské jedálenské stoličky. Vyberajte všetko z rozmyslom a kupujete naozaj len to, čo potrebujete. Nenechajte sa zlákať radom nepotrebných, komerčných vecí.

Sú ale veci, ktoré síce až tak k životu bábätko nepotrebuje, ale rozhodne by sme vám ich odporučili. Trebárs kolísku na zavesenie, ktorú predstavujeme na ilustračnej fotografii. Hojdanie upokojuje a to už vedeli aj naše staré mamy. Hojdanie navyše napomáha zaspávaní, takže ak máte dieťa, bábätko, ktoré problematicky zaspáva, akýkoľvek hojdací pohyb je výhrou nielen pre neho, ale aj pre rodičov, ktorí si na chvíľu vydýchnu. Ponuka najrôznejšieho doplnkového tovaru je naozaj široká a my sme ale vybrali len to, čo je nevyhnutné, aby ste vo výbavičke mali. Prečo zbytočne utrácať za hlúposti a čačky, bábätko rastie ako z vody a čaká vás ešte vybavenie detskej izby pre predškoláka, potom školáka a ako posledné bude potreba vybavenie detskej izby pre študenta, hovorí sa tiež často študentskú izbu.


V dnešnej dobe ale nájdete aj rad veľmi moderných potrieb, ktoré sú naozaj veľmi praktické. Ako napríklad mobilný prebaľovací pult s vaničkou. Rodičia si ho nemôžu vynachváliť. Vylievanie vody je veľmi jednoduché, pomocou hadičky v spodnej časti. Všetko je pekne po ruke, manipulácia s bábätkom jednoduchá a predovšetkým bezpečná. Tento produkt, ktoré zaraďujeme medzi trendmi detské potreby, vám pre vaše bábätko odporúčame. Nezaberá ani veľa miesta, pretože vaničku, vďaka koľajničkám veľmi jednoduchou manipuláciou, pod prebaľovací pulr zase zasuniete. Je dobre aj to, že sa nemusíte k bábätku zohýbať, ale pult a vanička sú v komfortnej výške, takže vás nebude bolieť chrbát.

Detské potreby pre predškoláka

Vo veku medzi tretím, piatym, až šiestym rokom života sa z mininka stáva predškolák. Treba sa začať zameriavať na jeho správny vývoj, podporovať jeho fantáziu a šikovnosť. Ako predajcovia odrádzame od najrôznejších rádoby inteligentných hračiek na beterku. Naopak podporujeme klasické hračky, najlepšie z masívu, ktoré vyvíjajú detskú fantáziu predovšetkým v tom, že je dieťa nútené niečo robiť samo. Hra nie je len o stlačení nejakého gombíka. A s blížiacou sa školskou dochádzkou je dobré začať dieťa učiť aspoň na štyridsať minút denne sedieť. Možno sa niektorí z vás budú čudovať, ale u veľmi živých detí je aj tých desať minút mnohokrát problém v jednom kuse usedět na mieste.V ponuke značky Roba predstavujeme aj hračky, ktoré podporujú napríklad manuálnu zručnosť malého dieťaťa. Je nútené brať do malých prstíkov balóniky, niekam je umiestniť, aby sa zvalili dolu a verte alebo nie, pre dvoj, až trojročné dieťa je to výkon. Možností ako podporovať zdravý vývoj dieťaťa je veľa, ale pri výbere hračiek je potrebné premýšľať. Veríme, že ponuka veľmi kvalitných potrieb nemeckého výrobcu sa vám bude páčiť a bude pre vás i vaše deti veľmi inšpirujúca. Pre nás inšpirujúca je a preto pridáme aj rad úplne originálnych dielov detského nábytku.