Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detské rastúce písacie stoly tej najvyššej kvality

Rastúce stoly pre deti od nemeckého výrobcu, sa veľmi skoro zaradili medzi najobľúbenejšie na našom e-shope. Dizajn týchto písacích stolov možno označiť za veľmi moderné, využívajúce pestré, pastelové aj prírodné odtiene, ktoré sú do detských izieb vhodné, s možnosťou nastavenia výšky pracovnej dosky, ale navyše tiež jej sklonu. Najviac to oceníte v prípade, že chcete, aby detská izba rástla aj s dieťaťom, alebo máte deti rôzneho veku. Ponúkame písacie stoly pre dievčatá, písacie stoly pre chlapcov, jednoducho pre školákov to najlepšie riešenie zdravého sedenia.

 

Niečo málo z noviniek

Detské písacie stoly so stoličkami Baru ako pre dievčatá, tak pre chlapcov, sú novinkou na našom portáli. Je to tiež akčná ponuka nemeckého výrobcu, ktorý predstavuje tieto zostavy a to, rastúci písací stôl a polohovateľnú detskú stoličku. U detského písacieho stola môžete nastaviť okrem výšky pracovnej plochy aj jej sklon. V spojení s nastaviteľnou výškou sedadla detskej stoličky tak zabezpečíte vašim prváčikom maximálne pohodlie. Navyše práve vďaka možnému nastavení vydrží zostavy školákom až do strednej školy. Deti i rodičia tiež privítajú zvolené odtiene, transparentná biela v kombinácii s modrou, alebo ružovú. Materiálom pre výrobu sa stalo drevo borovice a mdf doska, čo už samo o sebe zaručuje vysokú kvalitu tohto detského nábytku.

 

Rostoucí stůl Comfort

 

Prírodný odtieň sa hodí všade

Nie všetkým sa do interiéru detskej izby hodí biela farba s kombináciou rôznych odtieňov. Preto vám tiež ponúkneme ukážku rastúcich detských písacích stolov v prírodnom odtieni, ktoré tiež ponúkajú možnosť nastavenia sklonu písacej plochy, ale tiež možnosť zmeny výšky. Dnešná doba, je stále viac a viac náročnejšia na čas, ktorý strávime pri počítači. Bohužiaľ tieto nároky sú kladené aj na naše deti. A tak by sme aj výber písacieho stola, či už pre deti, alebo do kancelárie pre nás, mali na tieto zvyšujúce sa nároky pamätať. Nároky sú predovšetkým kladené na našu chrbticu, ktorá je veľmi zdĺhavým sedením zaťažovaná. Predstavujeme riešenie, ktoré v pozitívnom slova zmysle ovplyvní zdravý vývoj dieťaťa, jeho rast a rovnú chrbticu. Nastavte si výšku aj sklon pracovnej dosky, vrátane jej vodorovnej polohy. Pri správnom výbere nielen stola, ale aj kancelárske stoličky, môžeme bez pochyby spôsob sedenia ovplyvniť.

Ak patríte k tým zákazníkom, ktorí práve rastúci písací stôl nepotrebujú, tak aj pre vás máme širokú ponuku písacích stolov, ktoré nájdete v kategórii kancelária. A aké písacie stoly u nás nájdete? Vyrobené z laminátovej dosky, masívu či mdf dosky s abs hranami, ak hovoríme o tých cenovo náročnejších. Štandardným vybavením sú dnes už pojazdy na klávesnici. Spoločným menovateľom potom je skutočnosť, že dodržiavajú odporúčanú výšku písacie plochy. Predovšetkým ale chceme spomenúť naozaj veľmi praktické, často až multifunkčné riešenie ich návrhov.