Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok ako vianočný darček pod stromček?

Neviete si rady, čo tento rok zase deťom vymyslieť ako darček pod stromček? Darček, ktorý by potešil a nebol len chvíľkovú záležitosťou? Módnym trendom posledných rokov je zaobstarať deťom pod stromček novú detskú izbu, alebo aspoň detskú posteľ či iný typ nábytku. Najčastejšie je to potom ale naozaj celá zostava detskej izby a ako darček je to pre deti príjemné prekvapenie. Deťom nie je vôbec jedno v akom prostredí žijú, vyrastajú. Detská izba je pre nich kráľovstvom a súkromným priestorom. A tak ak chcete prekvapiť niečím poriadnym a nie len klasicky hračkou, ktorá rovnako za pár týždni omrzí, máme pre vás niekoľko tipov na vianočné darčeky deťom.

 

 

Detský nábytok, vianočný darček pre malú slečnu

Chcete naozaj potešiť vašu dospievajúci slečnu? Veľkú radosť jej rozhodne urobíte toaletným stolíkom. Dnešné mladé slečny sa možno "bohužiaľ" už naozaj v příliš mladom veku začínajú parádiť. Je to dobou, ktorú neovplyvníme. Ak máte aj vy malú parádnicu, toaletný stolík ju nielen urobí radosť, ale v podstate je to aj praktický diel nábytku v detskej izbe. Veci budú prehľadne usporiadané a toaletný stolík je zase o nejaký ten úložný priestor navyše.

 

Toaletní stolek Volage   Toaletní stolek Pimpate

 

Ak máte v detskej izbe nedostatok priestoru, toaletný stolík môžete vymeniť za písací stôl. Plocha je dostatočne veľká. Toaletný stolík ponúka množstvo priehradiek a odkladacích poličiek a vaša malá či väčšie slečna ho využije na maximum. Ak však zvažujete obstaranie celého detskej izby, potom je tu ponuka zostáv určených len pre slečnu. V ponuke detských izieb pre dievčatá nájdete veľmi romantické designy, naozaj veľmi dievčenské a tak ako vianočný darček pod stromček je to ideálne riešenie. Ponuka detských izieb pre dievča je ďalej ešte rozdelená podľa najobľúbenejších odtieňov na biele a ružové.

 

  

 

Určite nám dáte za pravdu, že detskú izbu z kolekcie nábytku Amori od belgického výrobcu urobíte radosť každej dospievajúci dievčaťu. Nápadov či tipov na vianočný darček pre slečnu, alebo aj malú školáčku je naozaj dosť. Stačí si len vybrať a prekvapenia máte vymyslené.

 

 

Detský nábytok, vianočný darček pre chlapca

Samozrejme že aj dospievajúcim chlapcom, alebo tiež školákom môžete ako vianočný darček zaobstarať detský nábytok či celú zostavu detskej izby pre chlapca. Námetov je tiež celý rad a zvlášť chceme upozorniť na tematické detské izby z masívu, kde námetom v detskej izbe môže byť vesmír, letiská, alebo kovboji. Že neviete čo si pod tematickým detskou izbou predstaviť? Uvádzame niekoľko príkladov návrhov detských izieb vyložene chlapčenských.

 

Dětská postel multifunkční Chic     Dětská postel Pino space

 

Rozhodne takou detskou izbou urobíte predsa radosť každému chalanovi. Navyše kolekcie detského nábytku z masívu dánskeho výrobcu, kde patrí aj tieto dva návrhy detských izieb, ponúkajú ešte celý rad detských dekorácií. Môžete tak pri ďalších príležitostiach, napríklad narodeniny, zaobstarať darček v podobe tematického detského kresla, hračiek a ďalších originálnych doplnkov.

 

Detský nábytok ako vianočný darček môžete zaobstarať na našom portáli až do 20.12.2015. Ponuka detského nábytku skladom, pre tých z vás, ktorí každoročne urobia darčeky na poslednú chvíľu, je naozaj široká. Navyše je ponuka detského nábytku sklade zostavená zásadne sa tovar, ktorý sa stalo u vás zákazníkov najviac obľúbené v priebehu celého roka. A ak chcete urobiť radosť treba súrodencom, pretože máte deti dve či dokonca tri, bezkonkurenčne najpredávanejšie sa stali poschodové postele francúzskeho výrobcu. A my vám na ilustračných fotografiách predstavuje poschodové postele, ktoré sa v predaji umiestnili na prvom mieste. Prečo takú posteľ nekúpiť deťom pod stromček. V čase voľna tak môžete mať zábavu v podobe nového usporiadania detskej izby vašim deťom.

 

   Patrová postel Bibliobed

 

Vianočné darčeky sú predovšetkým o nápade, ktorý obdarovaná osoba naozaj ocení. Niekedy je najťažšie darček vôbec vymyslieť. Je už známa ponuka netradičných zážitkov a detský nábytok patrí do novej skupiny námetov ako vianočný darček, ktorý je navyše veľmi praktický. Veríme, že ponuka nábytku skladom bude pre vás inšpirujúce.