Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posvieťte si na útulný domov. Vyberte si z originálnych svietidiel, ktoré dajú vašim domovom tú správnu iskru.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok Fabric v mnohých podobách

Je až neuveriteľné, koľko úplne rozdielnych interiérov možno zostaviť z jedného, úplne identického nábytku. Rovnaký dizajn, rovnaký odtieň, rovnaké typy dielov a predsa každá miestnosť môže vyzerať a fungovať predovšetkým úplne inak.

 

Kolekcia detského nábytku Fabric od francúzskeho výrobcu je veľmi obľúbená. Snáď práve preto, že je taktiež určená pre chlapcov, školákov i študentov a výber kolekcií určených pre chlapcov má stále čo doháňať, čo do počtu k návrhom určeným dievčatám. Kolekcia detského nábytku Fabric sa stala hneď od začiatku umiestnenie v našej ponuke veľmi obľúbenou. Výrobca spojil špičkový, moderný dizajn do veľmi praktických dielov nábytku a to za viac než dostupnú cenu. Ale dnešný článok je skôr o tom, ako dané diely nábytku pôsobí podľa interiérov úplne odlišne. Stačí zmeniť náter, odtieň steny, niekoľko bytových doplnkov a pokoj dáva, ponúka úplne inú podobu, aj keď samostatné diely zostali nezmenené.

 

 

Originálny návrh izby pre študentov

Našim prvým návrhom zostavy do interiéru z dielov kolekcie Fabric, sme chceli osloviť tých z vás, ktorí sa neboja byť originální a možno tak trochu "uletení". Návrh celkom iste osloví študentov, dospievajúci chlapcov. A to najlepšie? Celý návrh "študentská izba Fabric" ako vidíte na fotografii kúpite za púhych 559 Eur, vrátane roštu a 3 šuplíkov k posteli, nočného stolíka, skrine a písacieho stola. A samozrejme ako už mnoho rokov na Nábytku Aldo s dopravou zdarma až k vám domov. S ohľadom na kvalitu a originálny dizajn je cena bezkonkurenčná, aspoň dúfame, že s nami súhlasíte. No, posúďte sami.

 

 

To čo tvorí dizajn je pozadie izby z tehál a podlaha v zodpovedajúcom tóne k daným dielom. Pre získanie takého nadčasového interiéru potom už len stačí doplniť trendy stoličkou, osvetlením a inými doplnkami, no a samozrejme hlavne je potrebné zaobstarať detský nábytok Fabric. Ak je pre vás tento návrh predsa len príliš, alebo máte doma ešte dieťa školou povinné, máme aj iné nápady na zariadenie izby, z rovnakej kolekcie, identických dielov.

 

 

Detská izba Fabric pre malých školákov

Ďalší návrh je môžeme povedať "decentnejší". Je použité krémovej farby pre náter steny, usporiadanie izby je tiež iné. Detská izba pre školákov Fabric sa viac sústreďuje predovšetkým na voľný priestor v miestnosti. V návrhu je tiež šuplíková komoda. Usporiadať, či udržať poriadok v izbe malého chlapca je zložitejšie, než v izbe študenta a tak úložné priestory sú vítané v akejkoľvek podobe. Aj pre toto riešenie sme zachovali dostupnú cenu, navyše o niečo nižšia ako študentská izba.

 

 

 

Detská izba pre dve malé deti

Ak vás kolekcia detského nábytku Fabric oslovila a máte dve deti, nie je problém. Riešením je poschodová posteľ z tejto kolekcie pre dvoch chlapcov, dve miesta na spanie. Ostatné diely potom môžete už voľne vyberať podľa vlastného uváženia a predovšetkým vašich aktuálnych potrieb. A ak nie ste milovníkmi poschodových postelí, potom pre vás máme multifunkčnú detskú posteľ Fabric s písacím stolom na vysunutie. Tiež ušetríte miesto v interiéri tým, že nemusíte kupovať dva samostatné stoly a to je miesto navyše určite nemalých rozmerov.

 

  

 

Kolekcia Fabric pre deti je úžasná, pekná a praktická. Veríme, že sme vám pomohli našimi ilustráciami získať prehľad aspoň v základe, čo všetko sa dá vytvoriť z ??rovnakých dielov nábytku. Niekedy malá zmena znamená úplne iný imidž pre daný interiér.

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.