Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok Fabric v mnohých podobách

Kolekcia detského nábytku Fabric od francúzskeho výrobcu je veľmi obľúbená. Snáď práve preto, že je taktiež určená pre chlapcov, školákov i študentov a výber kolekcií určených pre chlapcov má stále čo doháňať, čo do počtu k návrhom určeným dievčatám. Kolekcia detského nábytku Fabric sa stala hneď od začiatku umiestnenie v našej ponuke veľmi obľúbenou. Výrobca spojil špičkový, moderný dizajn do veľmi praktických dielov nábytku a to za viac než dostupnú cenu. Ale dnešný článok je skôr o tom, ako dané diely nábytku pôsobí podľa interiérov úplne odlišne. Stačí zmeniť náter, odtieň steny, niekoľko bytových doplnkov a pokoj dáva, ponúka úplne inú podobu, aj keď samostatné diely zostali nezmenené.

 

Detský nábytok Fabric pre študentov

Našim prvým návrhom zostavy do interiéru z dielov kolekcie Fabric, sme chceli osloviť tých z vás, ktorí sa neboja byť originální a možno tak trochu "uletení". Návrh celkom iste osloví študentov, dospievajúci chlapcov. A to najlepšie? Celý návrh "študentská izba Fabric" ako vidíte na fotografii kúpite za dostupnú čiastku, vrátane roštu a 3 šuplíkov k posteli, nočného stolíka, skrine a písacieho stola. A samozrejme ako už mnoho rokov na Nábytku Aldo s dopravou zdarma až k vám domov. S ohľadom na kvalitu a originálny dizajn je cena bezkonkurenčná, aspoň dúfame, že s nami súhlasíte. No, posúďte sami.

 

 

To čo tvorí dizajn je pozadie izby z tehál a podlaha v zodpovedajúcom tóne k daným dielom. Pre získanie takého nadčasového interiéru potom už len stačí doplniť trendy stoličkou, osvetlením a inými doplnkami, no a samozrejme hlavne je potrebné zaobstarať detský nábytok Fabric. Ak je pre vás tento návrh predsa len príliš, alebo máte doma ešte dieťa školou povinné, máme aj iné nápady na zariadenie izby, z rovnakej kolekcie, identických dielov.

 

 

 

Detská izba Fabric pre malých školákov

Ďalší návrh je môžeme povedať "decentnejší". Je použité krémovej farby pre náter steny, usporiadanie izby je tiež iné. Detská izba pre školákov Fabric sa viac sústreďuje predovšetkým na voľný priestor v miestnosti. V návrhu je tiež šuplíková komoda. Usporiadať, či udržať poriadok v izbe malého chlapca je zložitejšie, než v izbe študenta a tak úložné priestory sú vítané v akejkoľvek podobe. Aj pre toto riešenie sme zachovali dostupnú cenu, navyše o niečo nižšia ako študentská izba.

 

    

 

Kolekcia Fabric pre deti je úžasná, pekná a praktická. Veríme, že sme vám pomohli našimi ilustráciami získať prehľad aspoň v základe, čo všetko sa dá vytvoriť z ??rovnakých dielov nábytku. Niekedy malá zmena znamená úplne iný imidž pre daný interiér.