Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok, ktorý rastie s dieťaťom

Ale nábytok pre deti má hneď niekoľko kategórií. Detský nábytok tiež patrí k najpredávanejším a to z jedného jediného dôvodu. Deti rastú a tým sa diametrálne líšia ich potreby. Začíname vždy samozrejme detskou postieľkou a končíme detskou izbou, alebo tiež študentským izbou, ak sa príliš "detskú" izbu rozhodnete zmeniť. Existuje ale celá rada návrhov designov, ktorá je zameraná na deti medzi 2 až 6 rokmi a môžeme ich nazvať bytovými doplnkami. Do tejto skupiny patria aj detské stoličky a detské stolíky menších rozmerov.

 

Aldo pre najmenšie deti, postele pre zábavu

Sme veľmi radi, že vám konečne môžeme predstaviť tak dlho očakávaný design, detská posteľ s tabuľou na písanie, detská posteľ s náznakom tvaru domčeka. Trendy designy pre vás starostlivo sledujeme, aby ste na našich stránkach mali možnosť zaobstarať vždy tie "naj" designy najlepších francúzskych dizajnérov. A detská posteľ Luce sa rozhodne podarila a trúfame si tvrdiť, že aj obstarávacia cena nie je vôbec zlá. Detská posteľ v cene s roštom aj tabuľou na písanie, detská posteľ, ktorú rozhodne vášmu dieťaťu urobíte veľkú radosť. Detská posteľ, ktorá ojedinelým dizajnom úplne zmení ráz, pocit z detskej izby, ktorá sa razom stane obstaraním postele originálnym interiérom.

 

Dětská postel Luca

 

Detské postele ako domčeky

Jednou z mnohých možností je detská posteľ Oliver, ktorú ponúka belgický výrobca. Detská posteľ v nádhernom, prírodnom tóne, detská posteľ z kvalitného dreva borovice, bez kazov a hrčí. Belgický výrobca detského nábytku predovšetkým na výrobu uprednostňuje masív ako taký a používa pre drevá tri odtiene. Prírodné, ktorý prostredníctvom detskej postele Oliver ponúkame teraz, transparentný biely a svetlo šedý. Detské postele z masívu si teda môžete vybrať v týchto troch veľmi trendy odtieňoch.

 

Dětská postel Oliver    Dětská postel House white

 

Detská posteľ so strechou aj okienkom? To nie je len spanie, ale predsa aj výborná zábava pre vaše dieťa. Hovoríte si, že detské postele v tvare domčeka sú určené iba pre naozaj malé deti? Opak je pravdou a belgický výrobca svojou ponukou elegantných detských postelí vás o tom rozhodne presvedčí. Detská posteľ v tvare domčeka aj pre deti školského veku, už aj s ohľadom na skutočnosť, že rozmer miesta na spanie je pre matrac o veľkosti 90x200 cm a nosnosť tejto postele až 100 kg. Nádherný biely odtieň je veľmi univerzálny a vhodný vlastne do každého interiéru. V posteli sa dieťa bude aj vďaka dostatočne vysokým zábranám po celom obvode cítiť bezpečne a príjemne vďaka strieške. Detská izba, v ktorej túto nádhernú posteľ so strieškou umiestnite bude nádherná. K bielemu odtieňu sa navyše hodí akýkoľvek typ nábytku.

 

Doplnky do detskej izby

Ďalším veľmi atraktívnym dielom v kolekcii je komoda alebo ak chcete netradičný úložný priestor s dvierkami, na ktorom si deti vďaka umiestnenej tabuli môžu kresliť kriedou. Rodičia tak zase o niečo zvýšia šancu na to, že deti nepokreslia nábytok alebo steny v detskej izbe. Komoda s dvierkami je navyše veľmi originálnym doplnením detskej izby predškoláka, kde vám pre jeho vybavenie rozhodne tiež odporučíme písací stôl v rozmeroch pre malé deti a rozkladaciu, rastúcu detskú postieľku. Vysoká kvalita, ABS hrany a materiál mdf dosky, nábytok pre deti s certifikáciou.

 

Komoda Eliott s tabulí na psaní

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.