Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok na Aldo si vyberiete z mnohých odtieňov

Ponuka belgického výrobcu detského nábytku to sú veľmi praktické designy šetriace miesto v interiéri detskej izby, ale tiež prekvapivá ponuka odtieňov. Preto je detský nábytok tohto výrobcu tak obľúbený. Vyberať môžete z odtieňov určených pre vybavenie detskej izby dievčatá, detskej izby chlapca a je tu ešte ponuka neutrálnych odtieňov určená do detskej izby súrodencov. Odtiene sú sýte, veselé, povedzme že výrobca využíva tradičných farieb pre deti. Čo všetko vám môžeme ponúknu az akých odtieňov môžete vyberať?

 

 

Odtiene určené do detskej izby pre dievča

Asi všetci tušíte, že ponuka odtieňov do detskej izby pre dievča to je predovšetkým ružová a biela či kombinácia týchto odtieňov. Tieto odtiene patrí k najobľúbenejším už niekoľko desiatok rokov. A určite ďalších niekoľko desiatok rokov ešte patriť budú. ponuka ružového a bieleho detského nábytku je pre jeho obľúbenosť veľmi široká. Belgický výrobca predstavuje ako návrhy celých detských izieb, tak samostatné diely na výber ako napríklad veľmi originálne detské postele.

 

   Dětská postel Bonny

 

Ako sami môžete posúdiť z návrhu detskej postele či detskej izby, výrobca nekladie dôraz len na odtiene, ale dizajn ako taký, ktorý je veľmi praktický. Posteľ vždy ponúka celý rad úložných priestorov, v mnohých prípadoch je aj písací stôl súčasťou postele. Ak výrobca ponúka takzvane vyvýšené postele, oceňujeme umiestnenie dostatočne vysokej zábrany okolo lôžka. Detský nábytok je bezpečný aj vďaka zaobleniu hrán, ktoré bohužiaľ nie je na každej kolekcii. Ponuka detského nábytku pre dievčatá je veľmi široká a určite sú k dispozícii aj ďalšie odtiene, než len tradičné ružová a biela.

 

 

Odtiene pre zariadenie detskej izby chlapca

V ponuke detského nábytku pre chlapcov nechýbajú samozrejme odtiene modrej. Či už svetlo modrá, tmavo modrá či nádych tyrkysu. To všetko je potom opäť veľmi často v kombinácii s bielym odtieňom, aby nebol interiér až príliš modrý. Okrem modrého odtieňu však chceme upozorniť na povrchovú úpravu grafiti, ktorá sa od samého počiatku stala u chalanov veľmi obľúbenou.

 

 

Opäť uvádzame príklady veľmi praktického designu detských postelí. Prvý návrh ako vhodný variant do rozmerovo malej detskej izby pre jedno dieťa, druhý variant ponúka poschodovú posteľ, ktorá dômyselným dizajnom naozaj prekvapí. Nielenže poschodová posteľ ponúka miesto na spanie pre dve deti, ale súčasťou postele je aj veľký písací stôl poskytujúca priestor obom deťom a pod dolným lôžkom navyše šuplík. Ten možno využiť dvojakým spôsobom. Buď ako klasický úložný priestor, alebo dokonca ako prístelka pre tretie dieťa.

 

Patrová postel Bonny

 

 

Aké odtiene vybrať do detskej izby dievčatá a chlapca?

Hovorme týmto odtieňom neutrálné. Vhodné pre obe deti na rozdiel od tradičných určujúcich odtieňov ružovej a modrej. Do skupiny neutrálnych odtieňov určite patrí oranžová, svetlo šedá, tyrkysová, alebo zelenkavá. Môže byť aj čisto biely nábytok doplnený dekoráciami.

 

Kovová patrová postel Oscar

 

Návrhy detských izieb či samostatných dielov detského nábytku v neutrálnych odtieňoch si tiež môžete vybrať zo širokej ponuky. Môžete jednotlivé diely detského nábytku medzi sebou spájať a kombinovať do originálnych zostáv. Rozhodne je ponuka belgického výrobcu inšpirujúce už s ohľadom na kvalitu a bezpečnosť detského nábytku. A samozrejme to všetko s našu dopravou zdarma po celej republike.