Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok - nové rozdelenie kategórií

Pokiaľ ste majiteľmi malých bytov, každý z Vás určite vie, ako ťažšie sa daný priestor, interiér zariaďuje. A dnes sa zameriame na problém vybavenia interiéru detskej izby, ktorý obývajú dve, alebo dokonca tri deti. A detskú izbu treba zariadiť tak, aby každé z detí malo svoj súkromný priestor. Našťastie je ponuka nábytku pre detskú izbu od francúzskeho výrobcu taká široká, že by pre nikoho z vás, ani pre rodičov troch detí v jednej izbe, vybavenie interiéru nemal byť problém. A detské poschodové postele môžu byť veľmi praktickým a cenovo dostupným riešením. Čo všetko vám prostredníctvom nášho portálu môžeme ponúknuť sa dozviete v dnešnom článku.

 

Patrová postel Tom pro tři děti esmaralda Patrová postel pro tři děti Tom pink

 

Detské poschodové postele pre dve deti

Áno, poschodové postele veľmi šetria miesto v interiéri. V podstate tým, že postele sú umiestnené nad sebou a nie vedľa seba. Môžete tak do miesta za ušetrenú jednu posteľ umiestniť napríklad písací stôl navyše, ktorý by každé z detí mali mať svoj. Predovšetkým, ak obe vaše deti sú už školou povinné. Veľmi praktické a trendy je aj ďalšie využitie poschodových postelí v podobe odkladacích priestorov. Na našej prvej fotografii napríklad každé z detí má možnosť mať okolo poschodovej postele ešte odkladacie police na knižky. Dnešný design však ponúka ešte oveľa viac. Napríklad pre naozaj malé interiéry dizajnéri navrhli riešenie poschodovej postele tak, že druhé lôžko je vysúvacie. Posteľ tak môže získať oveľa viac úložného priestoru, ako môžete vidieť na našej druhej fotografii pri poschodovej posteli Stan v bielom prevedení, rovnako od nášho francúzskeho partnera.

 

Patrová postel Move oak  Patrová postel Move graphit

 

Poschodové postele pre tri deti

V dnešnej dobe je možné tiež zaobstarať poschodové postele pre tri deti a to v podobe dvoch klasických postelí nad sebou a tretiu posteľ získate pomocou šuplíka, ktorý je na vysunutie. V malom interiéri detskej izby naozaj veľká výhra. Sú však rodičia, ktorí poschodové postele nemajú príliš v láske. Aj pre tých máme riešenie, napríklad ako je pri detskej posteli Bibliobed. Jednotlivé lôžka sa postupne vysúvajú av priebehu dňa máte v detskej izbe vlastne iba jednu klasickú posteľ. Je síce o niečo vyššia, ale nie je poschodová. Medzi najpredávanejšie poschodové postele pre tri deti sa zaradila práve detská posteľ Bibliobed a poschodová posteľ Bibop, ktorú uvádzame na našej poslednej fotografii. Posteľ Jesper patrí do ponuky holandského výrobcu a posteľ Bibop je od nášho francúzskeho dodávateľa.

 

Patrová postel Bibliobed  Patrová postel Bibop

 

Aby sme nezabudli na malé interiéry pre jedno dieťa, tu sa zdá byť ideálnym riešením obstarania multifunkčnej postele. Vyvýšená detská posteľ, ktorá vo svojich útrobách ponúka police, šuplíky, komodu a dokonca aj výsuvný písací stôl. Do malej detskej izby je teda multifunkčná posteľ veľmi dobrou voľbou.

 

Patrová postel B smoky blue

 

A ponuka takýchto postelí je na našich stránkach taktiež veľmi široká. Iste stojí aspoň za inšpiráciu, čo je vo svete moderného nábytku nové.