Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok pre malé princezné

V tomto týždni sme vám v novinkách predstavili podľa nášho názoru veľmi netradičnú detskú izbu. Netradičné v povrchovej úprave, kedy na každom zo samostatných dielov detského nábytku kolekcie sú namaľované veľmi jemné kvety a detská izba sa tak úplne odlišuje od tradičného detského dizajnu. Vďaka prevedeniu, ale aj spojeniu bielej farby s ružovou sa ponúka elegantné riešenie detskej izby pre menšie slečny, ale študentskej izby aj pre väčšie. Samozrejme pre dospievajúce dievčatá. Ponuku samostatných dielov nájdete na našich stránkach pod názvom Amori a autorom kolekcie je belgický výrobca.

 

 

Naozaj veľmi elegantný dizajn nielen pre detskú posteľ s nebesami, ale v celej kolekcii detského nábytku pre dievčatá Amori ponúka belgický výrobca. Jeho návrhom sme jednoducho uchvátení. Navyše návrh riešenia miesta na spanie je veľmi variabilný. Môžete si zaobstarať detskú posteľ iba s rámom na zavesenie nebies, samozrejme môžete zaobstarať aj nebesá, ale v ponuke nájdete aj samostatnú detskú posteľ ako takú. K detskej posteli možno zaobstarať aj šuplík, takže výrobca nezabudol ani na praktickosť návrhu. Priestor na spanie pre matrac 90x200 cm. V neposlednom rade k detskej posteli s nebesami nájdete v identickom dizajne množstvo ďalších dielov, ako písací stôl, komodu, šatníková skriňa a to všetko v tomto unikátnom, elegantnom dizajne.

 

Detský nábytok pre malé aj väčšie slečny

Belgický výrobca okrem dizajnu kladie veľký dôraz aj na kvalitu. Materiálom na výrobu nábytku z kolekcie Amor sa stala mdf doska s hrúbkou od 18 do 25 mm. Doska je navyše lakovaná, nejedná sa o žiadnu papierovú fóliu. Dodanie postele v dieloch s nutnosťou montáže.

 

    

 

Okrem klasického lôžka, ktorý je v návrhu detskej izby, je možné zaobstarať aj postele s nebesami, alebo detskú posteľ v podobe otomanu. Pre každý typ postele tiež kolekcia ponúka šuplík, ktorý je možné využiť ako prístelku na každodenné spanie, alebo ako klasický úložný priestor. Veľmi sa nám páči a za zmienku rozhodne stojí aj písací stôl, ktorý mladá slečna môže využiť aj ako toaletný stolík. Ale kolekcia vás prekvapí v mnohých ďalších ohľadoch.