Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok pre našu malú princeznú

Hľadáte pre svoju malú princeznú naozaj elegantný, môžeme povedať až romantický dizajn nábytku? Dnešný trh ponúka v podstate dva typy detského nábytku. Design veľmi moderný, ktorý je účelový a všetko na nábytku má svoje opodstatnenie. A dizajn, ktorý až tak praktický nie je, ale skôr sa sústredí na eleganciu. A o takomto dizajne si dnes niečo povieme. Detský nábytok pod značkou New Joy naviac okrem prepracovaných návrhov detských izieb ponúka ešte tú najvyššiu možnú kvalitu a to s predĺženou zárukou až na sedem rokov. Dnes sa budeme venovať "princeznovskému" dizajnu do detskej izby malé i väčšie slečny.

 

 

Detský nábytok pre školáčky a študentky

Dizajn, ktorý vám chceme predstaviť je predsa len v niečom praktický. Pri výbere miesta na spanie budú spokojní rodičia ako školáčok, tak dospievajúcich dievčat, študentiek. Posteľ si môžete vybrať z dvoch rozmerov a to pre matrac o veľkosti 90x200 cm a pre straší dievča, ktoré predsa len už potrebuje na spanie viac priestoru potom rozmer pre matrac o veľkosti 120x200 cm. A ak máte dve princezné a bohužiaľ len jednu miestnosť pre vybavenie detskej izby, je tu ponuka postele s prístelkou. Ideálne riešenie pre rozmerovo malé interiéry, pretože druhé lôžko má podobu šuplíku, ktorý môžete kedykoľvek v priebehu dňa zasunúť pod hornú lôžko. Tým umožníte deťom väčší priestor na hranie.

 

Dětský pokoj Amori

 

Na prvej fotografiuivám predstavujeme kolekciu Crown, s tradičným spojením odtieňov bielej s ružovou. Dizajn využíva v malej miere aj rustikálnych prvkov a spoločne s bytovými doplnkami a dekoráciami dodáva celému návrhu detskej izby dievčenský pôvab. Páči sa nám riešenie čela postele, ktoré je čalúnené. Každú dievča rozhodne osloví tiež baldachýn nad posteľou. A keďže ide o detskú izbu určený dievčaťu, samozrejme nechýba ani toaletný stolík v podobe komody so zrkadlom. Návrh tak ako vidíte na fotografii ponúka školáčke aj študentke všetko potrebné. aj tu je možnosť výberu veľkosti miesta na spanie.

 

Na druhej fotografii predstavujeme detský nábytok z kolekcie Laura. Aj tu je využité štýlového, rustikálneho dizajnu, ktorý je tou najlepšou voľbou pri vybavovaní detskej izby dievčaťa. Posteľ v dvoch rozmeroch, písací stôl dostatočne veľký ako pre menšie tak väčšie, už študujúci dievča. V oboch návrhoch je písací stôl s nadstavcom, ale môžete kúpiť aj stôl samostatne. Ak však nemáte k dispozícii veľkú miestnosť pre vybavenie detskej izby, odporúčame zaobstarať písací stôl s nadstavcom, ktorý ponúka až prekvapivo veľké množstvo úložného priestoru navyše.

 

Psací stůl pro holku Biotiful

 

Čo je však na týchto kolekciách veľmi netradičné je skutočnosť, že všetko čo na fotografiách vidíte môžete zaobstarať. Máme teda na mysli predovšetkým bytové doplnky a dekorácie ako je obliečky na posteľ, stolové a stropné osvetlenie, čalúnenie stoličky pri písacom stole a dokonca aj koberec. A keďže tieto návrhy detských izieb zostavovali dizajnéri, všetko je zladené tak, aby korešpondovalo s nábytkom. V podstate stačí tieto návrhy len preniesť do vášho reálneho detskej izby a nemusíte ani platiť za dizajnéra.

 

V ponuke značkového detského nábytku predstavuje rad "romantických" kolekcií, ktoré oslovia snáď všetky dievčatá aj ich rodičia. Dizajn je veľmi originálne a netradičné. Bohužiaľ je cenovo náročnejšie, ale získate nábytok v tej najvyššej kvalite a navyše ako sme spomenuli už v úvode sa sedemročnú zárukou. Je teda na zváženie, či zaobstarať kvalitný nábytok na niekoľko desiatok rokov, alebo lacnejšie, ktorý tak aj tak bude treba časom vymeniť. Ponuka je veľmi rozmanitá a ak nie ste priaznivci romantického dizajnu, v ponuke značkového nábytku nájdete aj veľmi nadčasový, funkčný dizajn. Ale práve o takomto dizajne sme vám písali už posledne.