Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok pre pirátov z Karibiku

Hľadáte originálne vybavenie detskej izby chlapca, alebo detskej izby viac chalanov súrodencov? Hľadáte niečo iné ako je bežne na trhu pre zariadenie študentskej izby? Máme pre vás inšpiráciu a to nábytok s tematikou pirátov a všetkým čo s tým súvisí. Naozaj originálny nápad, ktorý malým chlapcom aj dospievajúcim chlapcom rozhodne urobí radosť. Na výber je rad samostatných dielov nábytku a vy tak môžete najrôznejšie kombinovať a zostavovať vlastné návrhy interiéru. Len zo samotných typov postelí si možno vybrať hneď z niekoľkých prevedení a rozmerov. Ako teda zariadiť naozaj originálne interiér pre pirátov z Karibiku?


Nielen detský nábytok, ale aj zábava

Cieľom výrobcu bolo priniesť deťom takú izbičku, ktorá by bola naozaj ich útočiskom, v ktorej by sa cítili veľmi dobre a motivovala je tiež k rozvíjaniu fantázie, najrôznejším hrám. Detský nábytok je v podstate rozdelený do dvoch vekových skupín. Pre predškolákov a školákov a pre už dospievajúcich chlapcov, kedy dizajnéri nábytku už viac upustili od detského pirátskeho motívu, ale nejaké prvky zachovali ovšem v primeranej podobe.Sami môžete posúdiť rozdiel medzi návrhom študentskej izby na prvej fotografii a detskou izbou na fotografii druhej. Rozhodne je a mal by byť poznať. Dospievajúcemu chlapcovi ťažko urobí radosť posteľ v podobe pirátskej lodi a písací stôl v podobe žraloka, naopak malému chlapcovi týmto nábytkom urobíte nesmiernu radosť. Študentská izba na našom prvom návrhu môže byť doplnená ešte o ďalšie diely nábytku z kolekcie ako je napríklad regál, písací stôl s nadstavcom, alebo truhla, ktorú možno využiť aj ako pohodlný taburet na sedenie. Veľmi originálna je aj stolička, ktorá je vyrobená z masívu a kože. Posteľ si môžete kúpiť v rozmere 120x200 cm, alebo v rozmere 140x200 cm a je dostupná tiež zásuvka pod posteľ, ktorú možno využiť ako klasický úložný priestor či ako prístelku.


Oproti tomu detská posteľ v podobe pirátskej lodi ponúka len rozmer miesta na spanie 90x190 cm, pretože dospívajcící chlapec určite v takej posteli rovnako nebude chcieť spať a tak ju pravdepodobne vymeníte. Ovšem obstaranie pirátskej lodi stojí za to a váš malý pirát bude rozhodne nadšený. V ponuke tejto kolekcie je samozrejme rad iných detských postelí, alebo sú aj postele s prístelkou či dokonca poschodová posteľ pre pirátov. Písací stôl sám o sebe je naozaj v tradičnom detskom motívu. Zlý žralok, ktorého zuby dizajnéri rafinovane využili pre umiestnenie ľad osvetlenia. Pracovná plocha je rozmerovo postačujúca aj pre školopovinné dieťa.Na ďalšej fotografii predstavujeme návrh detskej izby pre dvoch pirátov, keď nemáte k dispozícii príliš veľa miesta a samozrejme ideálnym riešením je poschodová posteľ. Tá dokáže ušetriť miesto najviac. Navyše v neskoršom veku detí kedy už nebudú chcieť spať na poschodovej posteli, môžete jednoducho demontovať na dve samostatné postele s rozmerom miesta na spanie 90x200 cm. V tejto kolekcii je nábytok nielen praktický, ale aj originálny. Ďalším dielom nábytku v návrhu je potom už vo triezvejším duchu písací stôl s nadstavcom. Nadstavec je tiež praktická voľba ak nemáte pre zariadenie izby detí veľa miesta. Nechýba komoda so zásuvkami a samozrejme možnosť obstarania ďalších a ďalších dielov nábytku v rovnakom dizajne. Musíme tiež zdôrazniť, každý z dielov nábytku je certifikovaný, kvalita je tak na tej najvyššej úrovni. A v neposlednom rade, možno s tematikou pirátov zaobstarať aj rad doplnkov a dekorácií ako sú detské obliečky či osvetlenie detskej izby. Túto kolekciu pre vaše malé piráty môžeme len odporučiť a to aj z dôvodu prijateľné obstarávacej ceny.