Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok s motívom včielky Máji a ich priateľov

Hľadáte pre doplnenie detskej izby vášho dieťaťa, ktoré ešte nie je školopovinné nejaké bytové doplnky, hračky, alebo detský nábytok? V kolekcii Mája od nemeckého výrobcu si môžete vybrať z radu praktických i zábavných produktov, ako sú zostavy rozmerovo malého detského nábytku pre deti do šiestich rokov, alebo úložné boxy, ale dokonca aj hojdacie kreslá, alebo mobilná postieľka a ďalšie a ďalšie zaujímavosti. Dnes vám chceme kolekciu Mája od nemeckého výrobcu predstaviť. Detský nábytok a doplnky tej najvyššej kvality s certifikáciou pre bezpečnosť detí, zdravotná nezávadnosť a vysokú kvalitu.

Detský nábytok pre deti do šiestich rokov

Je rozdiel medzi zariaďovaní detskej izby pre dieťa do šiestich rokov, a potom od šiestich do povedzme pätnástich. Pre najmenšie deti musíme dbať predovšetkým u detského nábytku, ale nielen, takisto aj v prípade hračiek, či iných doplnkov na bezpečnosť a zdravotnú nezávadnosť. Preto vždy pátrajte u predajcu nábytku, či už v kamennej predajni, či on-line po certifikátoch, ktoré zaručujú potrebné vlastnosti danému tovaru. Nemecký výrobca, ktorý má dlhoročnú tradíciu a to už od roku 1927 sa naozaj v tom, čo najmenšie deti potrebujú vyzná. Rodinná firma, ktorá za dlhé desaťročia vynaložila nemalé prostriedky na vývoj najrôznejších "chytrých" hračiek, detského nábytku a doplnkov. Čo vám môžeme od tohto za nás najlepšieho výrobcu v Európe soustředícího sa práve na deti predškolského veku ponúknuť? Mnohé.

Už aj naše staré mamy vedeli, že dieťa, ktoré sa hojdá nehnevá. Je veľká škoda, že na niekoľko rokov sa vytratili, či povedzme išli trochu do ústrania klasická hojdacie kreslá. Jednak keď dieťa musí vynaložiť úsilie na to, aby sa s ním kreslo hojdalo, vyvíja si motoriku a všeobecne posilňuje vlastným pohybom. Odporučíme vám ako rodičom aj vašim deťom rozhodne klasické hojdacie kreslo viac, než produkt, ktorý sa hojdá sám, pretože je na batérie, či iný zdroj napájania. Navyše motív včielky Máji môže v podobe tohto kresla interiér detskej izby veľmi príjemne rozžiariť. Výrobca ponúka dva varianty, prvý ešte s bezpečnostnou zábranou a druhé kreslo už bez zábrany. Vy ako rodičia určite budete vedieť poznať, kedy nastal čas zábranu z hojdacie kreslá zložiť.

Neposedné, hyperaktívne dieťa? Pripravujte ho pomaly na školu

Ak máte neposedné dieťa, odborníci radia, aby ste dieťa na školu pripravovali. Od piatich rokov by dieťa malo vedieť aspoň 45 minút denne vydržať sedieť na jednom mieste. Ak túto prípravu nepodceníte, o to menej starostí potom budete mať vy ako rodičia, ale aj vaše dieťa v prvej triede. Neviete ako na to? Musíte chuť na sedenie u dieťaťa predškolského veku podporovať. Z počiatku tú necelú hodinku strávite spoločne, kedy sa budete snažiť vašu ratolesť zabaviť, postupne by malo dieťa vydržať u nejakej kreatívnej činnosti samo. Naozaj je potrebné si uvedomiť, že v škole musí byť dieťa už odkázané samo na seba. Ako teda takého nácviku docieliť a predovšetkým čím?


Napríklad práve rozkladacím stolčekom sa stoličkou. Buď využíva dieťatko stolík, kde si kreslí, vystrihuje, či lepí, alebo je tu ďalšia zábavná forma pre nácvik sedenia a to tabuľa na písanie. Nechýbajú ani hodiny, na ktorých už tiež môže dieťa pred začatím školskej dochádzky vedieť poznávať aspoň základy, praktická odkladacia polica pod tabuľou na kriedy a predovšetkým rozmer, ktorý je vyhovujúci a dieťa má tak väčšiu šancu na jednom mieste posedieť, pretože sa cíti komfortne. Neučte deti ničomu na nábytku pre dospelých. Trebárs kancelárske kreslo, či jedálenské stoličky so zvýšeným sedením za pomocou vankúša je navyše spôsob, ktoré je pre dieťa nebezpečný. Dnes je naozaj ponuka detského nábytku pre deti do šiestich rokov veľmi široká a cenovo vôbec nie náročná.


Hráme si, ale udržujeme poriadok. Úložné boxy sa vždy hodia

V poslednom roku sú veľmi obľúbené najrôznejšie látkové boxy. Aj tu nemecký výrobca využil motív z rozprávky o včelke Máji. Ponuka úložných boxov za takpovediac "babku", dokážem drobné hračky, balóniky a iné predmety veľmi ľahko zorganizovať. Boxy sú skladacie a tak je vždy môžete kamkoľvek vziať so sebou, boxy nezraní, boxy učí deti udržiavať poriadok, pretože niečo nahádzať do úložného boxu musí zvládnuť už aj malé dieťa. Môžeme potom naozaj použiť vetu uprac si hračky aj u trojročného dieťaťa. Má kam a prístup k boxu zvládne.

Kolekcia nemeckého výrobcu Roba, to je vždy niečo navyše. Ako napríklad u tohto úložného boxu, v ktorého cene zaobstaráte aj sto kusov balónikov piatich farieb. Ponuka je veľmi obľúbená, nielen boxov, ale celej kolekcie, keďže cena je veľmi priaznivá a kvalita výborná. Značka naozaj niekedy znamená nákup na istotu.