Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok Sacha vás prekvapí

Francúzsky výrobca tento rok predstavil úplne novú a musíme povedať unikátnu kolekciu detského nábytku Sacha-Chic. Určite vás bude zaujímať prečo a v čom je tak unikátne, že ju venujeme dokonca celý, samostatný článok. Detský nábytok z kolekcie Sacha je veľmi flexibilným výberom z ponuky samostatných dielov vhodný pre malé i veľké interiéry, ale možným výberom z niekoľkých návrhov postelí sa naskytá príležitosť tiež veľmi prakticky a jednotne vybaviť detskú izbu súrodencov. A keďže výrobca zvolil neutrálne odtiene pre túto kolekciu, nábytok je vhodný pre dievčatá aj pre chlapcov. Čo vám kolekcia môže ponúknuť, o tom je niekoľko ďalších viet, tiež našich postrehov, ktoré vám dúfame prídu k úžitku.

 

    

 

 

Kupujte len to, čo do detskej izby potrebujete 

Zostavovať detskú izbu na základe výberu z ponuky samostatných dielov je najobľúbenejšou formou nákupu na našom e-shope. Je to logické vyústenie toho, že každý má k dispozícii úplne iné rozmery miestnosti pre zariadenie detskej izby. Tiež niektorí z vás majú jedno dieťa, niektorí dve, či dokonca tri a tak ponuka dielov umožňuje najrôznejšie alternatívy. Čo vám ponúka kolekcia Chic?

 

Dětská postel s přistýlkou Chic

 

 

Možno si hneď na prvý pohľad nevšimnete, ale každý z dielov v kolekcii má zaoblené hrany. Výrobca tak ešte viac navýšil bezpečie vašich ratolestí v detskej izbe. Tiež úchyty nevyčnievajú do priestoru, ale sú vytvorené otvory v doskách. Kolekcii detského nábytku Sacha dávame za jedna aj s ohľadom na dostupnú cenu.

 

    

 

Hľadáte riešenie pre vášho chlapca ideálneho miesta na spanie, aby obstaranie detskej postele ste získali aj niečo navyše? Kolekcia detského nábytku Chic od španielskeho výrobcu vás v mnohom prekvapí. Nielen samotný, veľmi trendy dizajn, ale aj maximálne využitie priestorudetskej izbe a teda úspora miesta napríklad na ďalší nábytok, alebo väčší priestor pre vášho chlapca na hranie. Detská posteľ Chic totiž okrem miesta na spanie ponúka aj veľký úložný priestor, ale aj písací stôl. Navyše, ak sa vám táto praktická detská posteľ páči a my veríme, že áno, môžete ju zostaviť aj zrkadlovo, je variabilná. A tak ak máte chlapcov dva, alebo máte dve deti chlapca a dievča, môžete postele umiestniť v izbe proti sebe. A pre dievča preto, že identickú detskú posteľ možno zaobstarať aj s ružovými úchytmi. Ostatne táto možnosť modrých aj ružových úchytov platí pre všetky ďalšie diely nábytku v kolekcii a vy v balení vždy obdržíte obe varianty.