Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok v najrôznejších podobách

Trebárs v kolekcii detského nábytku Reve od francúzskeho výrobcu majú dané diely podobu domčeka. Návrhy detských izieb sú potom veľmi netradičné. Dnes vám chceme predstaviť detský nábytok, ktorý ponúka netradičné a veľmi originálny dizajn a malé deti si tieto kolekcie zamilujú. Ponuka je široká a detský nábytok naviac aj praktický, nielen pekný. Čo je vo svete bývania, predovšetkým potom dizajnu určenom pre zariadenie interiéru detskej izby nového, o tom si dnes budeme rozprávať.

 

Detský nábytok ako domčeky so strieškou

Ako sme spomenuli už v úvode, francúzsky výrobca nedávno predstavil kolekciu detského nábytku Biotiful, ktorá nás svojím dizajnom veľmi oslovila. Na daných dieloch nábytku sú zrejmé aj retro prvky, ktorý celkový charakter interiéru príjemne dotvára. V kolekcii zaobstaráte striešku ako od domčeka napríklad u detskej postele, skrine aj regálu. Netradičné je tu rozhodne šatníková skriňa, ktorá namiesto klasických dvierok ponúka dekoračnú látku. Kolekcia je vhodná ako pre zariadenie interiéru detskej izby holky.

 

     

 

Na fotografiách sami môžete posúdiť, jako nábytok vyzerá v interieri. Detský nábytok je tiež veľmi praktický. Regál dopĺňa šatníková skriňa, ktorý disponuje iba šatníková tyčí ako vnútorné usporiadanie. Celkovo je dizajn tejto kolekcie rozhodne veľmi nevšedné.

 

 

Typické detské designy stále letia

Ak si môžete v neskoršom veku dieťaťa dovoliť zmenu celéj detskej izby, nie je potrebné sa báť obstaranie detského nábytku s danou tematikou. Dnešná ponuka na trhu to sú autíčka pre pretekárov, kočiare pre princezné, alebo najrôznejšie podoba domčeka. Ak sa vám detský dizajn páči, ale chcete sa ubrániť neskoršej zmene celého vybavenia detskej izby, potom veľmi praktické riešenie ponúka dánsky výrobca. Nábytok z jeho kolekcií vyzerá veľmi detsky, ale nie vďaka dizajnu samotného nábytku, ale vďaka dekoráciám. Tie v neskoršom veku dieťaťa jednoducho odstránite a máte klasický nábytok vhodný aj pre dospievajúce dieťa. Toto riešenie zariaďovaní interiéru detskej izby pomocou dekorácií sa nám javí ako veľmi pragmatické a šetriace vaše finančné prostriedky.

 

 

Detský nábytok z masívu je vždy v bielom odtieni a detské dekorácie farebné. Po ich odstránení získate biely študentský nábytok. Vyvýšené lôžka treba u postelí so šmykľavkou možno znížiť, šmýkačku aj schodíky odstrániť aj získate klasické nízke lôžko pre dospievajúce dieťa. Keď je dieťa malé, predškolského veku, máte krásny detskú izbičku plný farieb a v neskoršom veku kvalitné, striedmy študentskú izbu.U detského nábytku z masívu sa často stretnete s najrôznejšími motívmi. Pre chlapcov napríklad detskú izbu s tematikou letiska, westernu, alebo vesmíru. Pre dievčatá je tu motív rozkvitnutej lúky, lesu, ale aj Indiánok. Určite je ponuka detského nábytku, ktorý na seba môže vziať najrôznejšie podobu veľmi široká.