Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok v prírodných i farebných tónoch

Nie každý z rodičov dáva prednosť detským izbám v pestrých odtieňoch. Robiť deťom detské izby v sýtych odtieňoch ružovej, alebo modrej a navyše s detskými motívmi môžeme povedať, že je krásne, ale ak nechcete interiér po čase meniť dosť finančne náročné. Skôr alebo neskôr taká detská izba pôsobí trochu neprimerane, predovšetkým keď vaše deti začnú navštevovať strednú školu. Sme potom často nútení detskú postieľku v dizajne autíčka, či formule, alebo kočiara pre princezné vymeniť, pretože takýto dizajn úplne nezodpovedá veku dieťaťa av takej izbe sa nebude ani cítiť dobre. Ak ste však predsa takú detskú izbu zaobstarali a ste v situácii, že potrebujete detský motív vymeniť za dizajn úmerný veku vašej ratolesti, máme pre vás hneď niekoľko veľmi originálnych riešení.

 

Patrová postel Bibliobed   Sestava dětského nábytku Kwai

 

Detská izba v prírodnom odtieni - úsporná investícia

Pokiaľ zaobstaráte detskú izbu v prírodnom odtieni, ako na našej fotografii už vašej napríklad trojročnej ratolesti, ušetríte práve tým, že až bude na štúdiách, nebudete musieť túto detskú izbu meniť. Stačí iba s pribúdajúcim vekom a meniacimi sa záľubami dieťaťa meniť bytové doplnky v detskej izbe. Obrázky s krtkom, alebo vílou Amálkou, či známy design Hello kitty, Šmolkovia atď .... vymeníte za plagáty obľúbených áut, spevákov, hercov apod. Ale detský nábytok meniť nemusíte, čo iste k úspore peňazí, v čase, keď je toľko výdavkov a inflácia neustále stúpa príjemné. Bytové doplnky môžu totiž aj detskú izbu v prírodných odtieňoch zmeniť na rozprávkový svet. Stačí len správne vybrať a doladiť. Napríklad aj peknými detskými obliečkami.

 

Patrová postel Bibop   Dětská postel Tobo

 

Ponuka produktov a nielen nábytku pre vybavenie interiéru detskej izby je veľmi široká. A to najlepšie napokon. U spoločnosti Nábytok Aldo väčšina nábytku a doplnkov vždy skladom, ihneď k odberu. Často tak je vyriešený darček na poslednú chvíľu pod stromček.