Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok z kolekcie Titouan

Ak hľadáte naozaj kvalitný nábytok pre Vášho školáka, alebo študenta, tak si dnes dovolíme, predstaviť Vám detský nábytok z kolekcie Titouan, vo vysokej kvalite pod značkou Gami, podloženú certifikáty kvality, zdravotnej nezávadnosti a bezpečnosti od nášho popredného francúzskeho výrobcu. Flexibilným výberom samostatných dielov, vytvoríte Vášmu dieťaťu či už detskú izbu, alebo staršiemu študentovi, izbu študentskú. Celá kolekcia je v originálnom, netradičnom prevedení, biela - akácie s dodaním efektného, svetlo šedého prúžku.

 

Moderní dětský pokoj Duplex

 

Detská izba s nekonečným množstvom možností

Kolekcia Duplex, má tú výhodu, že ponúka tri druhy designu detských postelí, takže si každý z Vás vyberie tú, ktorá mu vyhovuje či už designom, alebo možnosťou interiéru. Ako sme sa už zmienili, detskú posteľ si môžete zaobstarať hneď v niekoľkých verziách a to buď klasickú posteľ, posteľ s úložným priestorom, alebo poschodovú posteľ, ktorú sme Vám predstavili na prvej fotografii. Čo stojí určite za povšimnutie, je veľmi originálny nápad po stránke designovej av kombinácii odtieňov. Elegantne a netradične prepracované čelo pri týchto posteliach je naozaj netradičné. Ponuka poschodových postelí pre deti je však nielen široká, ale poschodová posteľ z kolekcie Duplex od francúzskeho výrobcu patrí k najkvalitnejším. K poschodovej posteli v rovnakom dizajne môžete zaobstarať napríklad aj regály, komodu, alebo šatníkovú skriňu. Vytvoríte tak detskú izbu, ktorej stredobodom môžeme byť práve poschodová posteľ. Vďaka poschodovej posteli, či lepšie povedané vyvýšenej posteli, šetríte miesto na písací stôl, ktorý kopíruje celú dĺžku postele a preto je ideálny do malých priestorov izby. Ako môže taká detská izba vyzerať, Vám predstavíme v návrhu na ďalšiu fotografiu.

 

     

 

Študentská izba

Študenti majú už určite väčšie nároky na vybavenie študentskej izby, než deti školou povinné. Kolekcia, má tú veľkú výhodu, že je naozaj z čoho vyberať! Či už vyberáme z dvoch designov postelí, o ktorých sme sa už zmienili, tak Vám kolekcia, ponúka ďalšie originálne segmenty nábytku, od dvoj-dielnej, alebo troj-dielnej skrine, regál, komodu, písací stôl, nočný stolík, či policu. Materiálom je mdf doska tiež v netradičnom prevedení, biela - akácia s dodaním efektného, ​​svetlo šedého prúžku. Materiálom tejto kolekcie je mdf doska taktiež v netradičnom prevedení, biela - akácia s dodaním efektného, ​​svetlo šedého prúžku. Viac o interiéri kolekcie a predovšetkým ich možnostiach napovie fotografie. Na nich najlepšie získate predstavu aj o precíznom dizajne, rovnako aj prepracovanosti jednotlivých dielov, ktoré môžu ponúkať len kvalitné kolekcie. Ako môže v konečnom efekte vyzerať študentská izba, môžete tiež vidieť na nasledujúcej fotografii.

 

 

Dúfame, že sme Vás o originálnom dizajne a kvalite kolekcie Duplex presvedčili k tomu, aby ste svojim deťom zaobstarali naozaj bezpečný a kvalitný detský nábytok.