Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok z masívu ako ho nepoznáte

Mnohí z vás, predovšetkým pravidelní zákazníci už vie, že nábytok Aldo to je predovšetkým široký výber detského nábytku. A rok 2015 sa nesie v duchu nových dizajnov detského nábytku z masívu od belgického a dánskeho výrobcu. Vďaka úplne "iné" ponuke tohto typu nábytku, kde je dominujúcim materiálom drevo borovice sme poznali, že aj detský nábytok z masívu môže ponúknuť veľmi moderný, nebojme sa povedať dômyselný dizajn. Chceme vám v skratke predstaviť, čo svojim deťom z našej ponuky môžete z masívu zaobstarať. A medzi najobľúbenejšie opäť patrí ponuka poschodových postelí či celých zostáv, návrhov detských izieb z masívu. Naše rozprávanie je prierezom ponuky detského nábytku z masívu.

 

 

Netradičné poschodové postele z masívu

Dômyselný dizajn poschodových postelí z masívu vám predovšetkým ušetrí hŕbu drahocenného miesta v interiéri detskej izby. Ak máte viac detí ak dispozícii pre vybavenie detskej izby len veľmi malý priestor, potom je poschodová posteľ vždy riešením, ktoré dokáže ušetriť miesto najviac. V ponuke je hneď niekoľko typov designov z ktorých môžete vyberať. Ponuka je tiež pre rýchlejšiu orientáciu rozdelená na poschodové postele pre dievčatá a poschodové postele pre chlapcov. Do dievčenského detskej izby je veľmi častou voľbou biely odtieň, pre chlapcov patrí k obľúbenému odtieni tmavo šedá. Poschodové postele ponúka aj možnosť úložných priestorov v podobe šuplíkov, alebo odkladacích priestorov v podobe políc. V ponuke dokonca nechýba ani poschodové postele s prístelkou, alebo poschodové postele s písacím stolom. Existuje aj možnosť rozkladacích poschodových postelí, kedy možno spodný lôžka v priebehu dňa zložiť na pohodlné kreslo. Ale najlepšie napovie ilustračné fotografie.

 

  

 

Poschodová posteľ ako môžete sami posúdiť neponúka len dve miesta na spanie, ale aj písací stôl, police hneď vedľa stola čo je iste veľmi praktické umiestnenie kedy má dieťa pri učení všetko potrebné po ruke a v neposlednom rade je tu možnosť zloženia a rozloženia dolného lôžka. A ak hľadáte riešenie detské postele s prístelkou, ktorú chcete využiť len na občasné prespanie pre kamarátov či kamarátky vášho dieťaťa, táto poschodová posteľ je unikátnym, veľmi praktickým riešením. A keď posteľ nepotrebujete, vaše dieťa má pohodlné kreslo, alebo môže spanie striedať a raz spať na dolnom lôžku, inokedy na hornom. Dizajn je tiež veľmi vhodný pre dve deti kedy je izba naozaj veľmi malý. V priebehu dňa kedy je dolná lôžko zložené, vám zostane či skôr vašim deťom zase o niečo viac miesta na hranie. A ak je medzi vašimi deťmi veľký vekový rozdiel a vy viete že starší z detí už dlho doma nebude, opäť je táto posteľ vhodnou voľbou. Jedno dieťa ďalej bude posteľ využívať, len dolné lôžko už môže byť stále zložené do kresla.

 

 

 

Na ďalšej fotografii predstavujeme poschodovú posteľ kedy lôžka nie sú umiestnené pod sebou, ale do pravého uhla. Poschodová posteľ s prístelkou v podobe šuplíku do ktorého stačí len umiestniť matrac je nasledujúci variantom. A keď prístelku nepotrebujete, stačí matrac vybrať a šuplík aj ďalej využívať ako klasický úložný priestor. U žiadnej z poschodových postelí belgického výrobcu nechýba zábrana po celom obvode horného lôžka a všetky poschodové postele ponúka tiež veľkosť miesta na spanie v rozmere 90x200 cm. Vyberať môžete transparentné biely odtieň, tmavo šedý, alebo aj prírodné odtieň borovice v pôvodnej podobe.

 

 

Detské postele z masívu pre najmenšie deti

Belgický výrobca nezabudol ani na deti predškolského veku, pre ktoré pripravil tematické detské postele z masívu s dekoračnou látkou a šmykľavkou. Tieto postele sú veľmi obľúbené aj z toho dôvodu, že nie je potrebné sa ich v neskoršom veku dieťaťa zbavovať. Až bude vaša ratolesť väčšie stačí dekoratívnú látku s rozprávkovými postavičkami a šmýkačku odstrániť, vyvýšené lôžko znížiť a máte pohodlné spanie aj pre študenta. Ako možno detskú posteľ premeniť na posteľ pre študenta znázorňuje ďalšie fotografie.

 

  

 

Ponuka nielen poschodových postelí z masívu a klasických postelí z masívu je naozaj široká. Vyberať môžete všetko pre kompletné vybavenie detskej izby. Nechýbajú regály, komody, skrine či písacie stoly. Ak ste priaznivci zdravotne nezávadného prostredia, potom kategória nábytku z masívu vás rozhodne osloví.