Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok z masívu dnes? Prekvapí vás!

Chystáte sa v najbližšej dobe zariadiť vášmu dieťaťu, či vašim deťom detskú izbu a máte jasno vo výbere materiálu? Hľadáte detský nábytok z prírodných materiálov, ako drevo borovice, aby bol nábytok zdravotne nezávadný? Čo vám v dnešných dňoch výrobcovia detského nábytku z masívu môžu ponúknuť? Nielen nábytok, ktorý úplne zmenil oproti minulým rokom dizajn, ale aj celý rad dekorácií a doplnkov s daným dizajnom súvisiace. Môžete zariadiť detskú izbu z masívu tiež úplne podľa vlastných potrieb, vďaka širokej a flexibilnej ponuke. Nábytok z masívu, či už sa jedná o akékoľvek drevo, sa teší veľkej obľube predovšetkým vďaka zdravotnej nezávadnosti. Navyše prírodné materiály blahodarne pôsobí na psychiku človeka a to je tiež jeden z dôvodov prečo je toľko žiadaný. Dnes vám predstavíme nové možnosti, ktoré ponúka práve tento typ nábytku.

Detská izba z masívu pre chlapca

Máte doma malého, neposedného nezbedníka, alebo dokonca dva nezbedníky? Potom je potrebné detskú izbu tejto skutočnosti prispôsobiť. Pre veľmi živého, aktívneho chalana je ideálnym riešením, keď sa môže v detskej izbe vyblázniť. A k tomu môže tiež slúžiť napríklad detská posteľ v podobe domčeku, alebo detská posteľ so šmykľavkou. Pri troche fantázie si môže dieťa v detskej izbe aj aktívne hrať.Dětská postel Pino od belgického výrobce   Dětská postel Oliver, oblíbený výběr dětí

Na prvej fotografii je návrh detskej izby z masívu ešte pre menšieho chlapca, ideálne potom pre predškoláka, neskôr pre školáka, než "detskému" dizajnu odrastie. Detská izba je ideálny prechod v čase, keď vaše dieťa už opúšťa detskú postieľku a začína si veľa hrať, začína byť naozaj veľa živé. Šmýkačka pri posteli, veža z látky, baldachýn okolo postieľky, ktorý môže slúžiť ako skrýša, to všetko je navrhnuté tak, aby si dieťa naozaj vyhralo. Dekorácia z látky okolo detskej postele, ale aj dekoračné vankúše na posteli a matrace s farebným poťahom, to všetko vo finále vytvára príjemné, detské prostredie. Detaily tvorí celkom a pri zariaďovaní detskej izby tomu samozrejme nie je inak. Biely odtieň masívneho nábytku potom veľmi príjemne korešponduje s modrým a červeným doplnkovým odtieňom. Druhá fotografia návrhu detskej izby je už pre väčšie dieťa, ktoré je už aj školopovinné. Námetom pre návrh detskej izby sa stal "divoký západ", kovboji a indiáni. Detská posteľ je aj tu vyvýšená, ale bez šmýkačky. Tú môžete kúpiť tiež, ak by ste chceli. Veža z látky, baldachýn okolo postele, dekoračné vankúše, sedací vak, to všetko sú opäť veľmi príjemné detaily, ktoré dávajú detskej izbe ten správny, originálny dizajn.

Detská izba z masívu pre dievča

Ponuka tiež pre malé, ale aj väčšie slečny je veľmi široká. Detská izba z masívu pre dievča je, ako iste všetci tušíte, najčastejšie v kombinácii odtieňov bielej s ružovou. Biely je detský nábytok a ružové sú všetky doplnky. Tiež dievčatká môžu byť veľmi živé a aj pre nich si výrobca pripravil ponuku detských postelí so šmykľavkou. Pre dievčatá sú tiež pripravené najrôznejšie námety detských izieb z masívu, ktoré určuje predovšetkým voľba dekorácií a doplnkov. A podľa dekorácií a doplnkov potom dáte interiéru vašej slečny určitý vzhľad.Dětská postel Pino s nádhernými dekoracemi  Dětské postele Pino nabízejí desítky různých dekoračních látek

Pre veľmi živé dievčatká, je ukážka detskej izby na prvej fotografii. Opäť detská posteľ s kĺzačkou, ale s textíliami v dievčenských odtieňoch. Druhá fotografie návrhu detskej izby, ktorý je už tematiky zameraný. Pre dievčatá indiánky, pre dievčatá, ktoré majú rady prírodu. Veľmi sa nám páči tiež stan v indiánskom štýle uprostred detskej izby, ktorý dodáva celému interiéru úplne nevšedný ráz. V ponuke nábytku z masívu pre deti je celý rad samostatných dielov na výber. Sú to najrôznejšie varianty posteľou, skrini, regálov, písacích stolov, alebo dokonca rozmerovo malých stoličiek a stolíkov, pre deti predškolského veku.

Detský nábytok z masívu vám dáva možnosť pre zariadenie nevšedného interiéru, kedy vaše deti budú naozaj spokojné a svoje prostredie budú mať rady. Praktická je aj možnosť přikupování ďalších dielov nábytku adekvátne k tomu, ako dieťa rastie. Skrátka a dobre, celý rad možností, až do dospelosti vášho dieťaťa. Veľmi obľúbeným riešením tiež u tohto typu nábytku sú poschodové postele z masívu a detské postele s prístelkou. Aj tie možno vyrobiť z masívu. Ak máte dve deti, aj pre vás v tejto kategórii existuje celá škála možností.

Patrová postel Pino v elegantním šedém odstínu   Patrová postel Pino nabízí řadu variant sestavení

Ponuka detského nábytku z masívu je unikátna. Poschodové postele sú na výber v mnohých tvaroch, tiež existujú rohové poschodové postele, s lôžkami pod sebou, alebo pre jedno dieťa s písacím stolom. Detské postele s prístelkou na každodenné spanie, alebo len občasnému prespaniu. Veríme, že dnešný článok vám priniesol inšpiráciu, ak práve zvažujete vybavenie detskej izby.