Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detský nábytok z masívu nemeckého výrobcu

Ako sme vám minule sľúbili, dnes si predstavíme detský nábytok od nemeckého výrobcu Interlink. Táto spoločnosť bola založená v Nemecku p. Martinom Linkem, ktorá má ale svoje sídlo vo Francúzsku, v prekrásnom meste Seltz. Kvalita výroby daná povestnú precíznosťou a zmyslom pre detail nemeckých výrobcov. Spoločnosť Interlink prináša, prostredníctvom Aldo nábytku kolekcie moderného a štýlového nábytku, ktoré nájdete medzi iným netradične tiež v kategórii nábytok z masívu.
Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť.

 

Prírodné drevo

Detská izba z masívu Maxima - Bern, ktorú vám predstavíme, je navrhnutá v prírodnej farbe a prekvapí svojimi úložnými priestormi. Návrh je praktický tiež v tom, že poradie úložných priestorov, zásuviek, môžete ľubovoľne podľa potreby meniť. Celkový dizajn aj cez moderné riešenie postele zostáva zachovaný v tradičnom štýle nábytku z masívu, vrátane prírodného odtieňa dreva borovica, z ktorého je nábytok vyrobený. Práve pre detskú izbu je často voleným materiálom drevo, či už akékoľvek. Nábytok je potom zárukou ekologického spracovania daných dielov. A tiež je tu skutočnosť, že materiálom môžete zabezpečiť zdravý spánok vášmu dieťaťu. Posteľ i šatníkovú skriňu zaobstaráte v našej ponuke aj samostatne. Takisto v prípade potreby si môžete vybrať v rovnakom dizajne ďalší nábytok z masívu, ako sú písacie stoly, komody, ale napríklad aj regály.

 

     

 

Biela farba dreva

Študentská izba Julio - Floro, je elegantná, kvalitná a veľmi funkčný návrh interiéru zostavený z ponuky samostatných dielov dostupných na našom e-shope. Biely transparentný odtieň dodáva nábytku akési elegancie a moderného štýlu aj napriek tomu, že je nábytok vyrobený z dreva borovice. Materiál bol predovšetkým potom použitý tiež pre zdravotnú nezávadnosť daných dielov. Našim cieľom bolo zostaviť do návrhu také produkty, ktoré by ste možno ani na našich stránkach neobjavili, pretože sú každý z inej kategórie. V takom množstve nábytku je potom ťažko si predstaviť, ktoré produkty vlastne môžu vedľa seba príjemne vyzerať v danej miestnosti. Návrhy interiéru, ako je aj tento, je našim novým spôsobom predaja, ktorý na trh prinášame ako prvý internetový predajca a bol vlastne vašim nápadom. Veľa zákazníkov sa vždy na nás obracia, či by sa k danej posteli dala zaobstarať aj komoda, alebo skriňa a podobne. Návrhy sú riešením pre ľahké a veľmi inšpiratívne riešenia.

 

Farebné doplnky nábytku

Ako vybaviť interiér vášmu dieťaťu, záleží len na jeho a vašich požiadavkách. Veľmi moderná a príjemná je napríklad kombinácia farebného nábytku s bielou farbou. Detská izba dostane úplne iný ráz a dieťa sa bude cítiť príjemne. Ako malú ukážku, vám prinášame detské písacie stoly z masívu tiež nemeckého výrobcu, ktorý kladie dôraz na trvanlivosť, kvalitu a hlavne bezpečnosť detí. Detské písacie stoly z masívu majú dlhú životnosť, dajú sa polohovať, majú rôzne schránky, zásuvky a povrchovú úpravu vykonanú tak, aby sa hneď nezničila. Pri výbere vhodného písacieho stola pre deti dbáme hlavne na správnu výšku písacie dosky, ktorá je úplne zásadná pre zdravé sedenie. Problém s rýchlym rastom detí môžu vyriešiť polohovacie stoly, ktoré majú rozsah nastaviteľnej výšky až niekoľko desiatok centimetrov a vydrží tak po niekoľko rokov. Navyše majú tieto písacie stoly často aj uhlové nastavenie vrchnej dosky, ktoré umožnia veľmi individuálne nastavenie pre najlepšiu možnú ergonómiu. Vyberať môžete zo širokej palety pastelových farieb aj prírodného vzhľadu. V ponuke sú len výberové stoly z masívu, ktoré ocenia aj veľmi náročný zákazník.

 

Dětská postel Pino Spring

 

Dúfame, že vás dnešná ukážka milo prekvapila, aj keď to je len zlomok toho, čo na našom portáli ponúkame. V kategórii detský nábytok z masívu, nájdete mnoho ďalších návrhov v rôznych dizajnoch.