Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Dizajn, ktorému to pristane všade?

Ponuka najrozmanitejších designov sa nám krásne rozrastá a tie najviac originálne vám na našich stránkach predstavujeme už 12 rokov. Za celú dobu sa snažíme prinášať na náš trh predovšetkým "iné", úplne netradičné dizajny, ktoré navyše inde nenájdete. V dnešnom rozprávanie vám predstavíme úplne nový trend a to industriálny dizajn nábytku, ktorý sa naozaj hodí všade. Od obývacej izby, cez kuchyňu a jedáleň, až po predsieň, či kanceláriu. Hľadáte nábytok do malého interiéru? Hľadáte nábytok, ktorý by malú miestnosť príjemne vybavil tak, aby zostala priestranná, vzdušná a pritom v nej nič nechýbalo? Tak dnes ste tu správne.Minimalistické a pritom so štýlom? Taký je industriálny nábytok v imitácii dreva v spojení s kovom

Trendy nábytku sa neustále mení, tak ako trendom podlieha móda všeobecne. Trúfame si však tvrdiť, že nábytok v industriálnom dizajne nezovšednie nikdy a tak ako sa znenazdajky objavil v ponuke výrobcov, tak v ponuke už na trvalo zostane. Veríme, že tento nový koncept bývania nebude rovnako ako rustikálny nábytok podliehať módnym trendom. Stále bude v miestnosti vyzerať pekne a originálne. Jednotlivé diely nábytku, v našej ponuke naozaj určené do každého typu miestnosti, sú veľmi praktické. Už samotná kovová konštrukcia, vždy v čiernom odtieni, dodáva nábytku na pevnosti a stabilite. Laminátová doska, ktorý tento čierny kov sprevádza a to v nádhernej imitácii dreva, potom dizajn nádherne zjemňuje.

  

Do kuchyne, predsiene, kancelárie, obývacej izby, no predsa všade mu to pristane

A nielen že tento typ nábytku uplatníte a v našej ponuke nájdete do každého typu miestnosti, ale tiež dané diely sú tie, ktoré nám v ponuke rozhodne chýbali. Servírovací stolík na pojazdoch s táckou, ktorý možno využiť potom na konferenčnom stolíku, netradičné predsieňové steny, botníky, rôzneho typu regály, ale napríklad tiež veľmi praktické ostrovčeky do kuchyne, ktoré môžete doplniť jedálenským, či barovým stolom, alebo elegantnými stoličkami. Musíme povedať, že práve ostrovčeky do kuchyne sa stali veľmi obľúbené.A to najlepšie na tomto elegantnom nábytku? Ceny sú naozaj "ľudovky". Príjemné ceny, ktorá rozhodne poteší, docielil výrobca ako sériovou výrobou (nábytok sa vyváža do celého sveta, konečne je tiež u nás), ale takisto minimalistickým dizajnom. Kovová konštrukcia a laminátová doska v návrhoch aké sme vám dnes predstavili, to je riešenie cenovo dostupného bývania ideálny pre tých z vás, ktorí napríklad začínajú bývať a radšej chcete investovať najprv do detskej izby. Z ponuky industriálneho dizajnu možno naozaj zariadiť celý byt, dom, skrátka vaše bývanie.

    

Na detailoch záleží a my sme si toho viac ako vedomí, keď je potrebné vyberať len on-line a pritom čo najlepšie. Preto na našich stránkach ponúkame nábytok tak, aby ste mali istotu správneho výberu. Detaily sú tak viac než dôležité pre posúdenie kvality, spracovania, ale aj uvádzame detaily, ktoré vám napovedia, čo všetko nábytok ponúka, ako možno využívať. Pri výbere nábytku na e shope si na detaily dávajte pozor, už podľa množstva fotografií a detailných fotografiách, máte možnosť posúdiť, či ste na správnom mieste. A na našich stránkach nájdete aj vo väčšine prípadov on line návod na montáž, alebo technický výkres so všetkými rozmermi. A samozrejme, až do detailov. Skrátka a dobre, je niekoľko pohľadov na to, ako správne vybrať a my si prajeme, aby ste si správne vybrali a boli predovšetkým vy s vaším výberom a našim nábytkom spokojní.